Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Намерила една жена вълшебната лампа на Аладин. Потъркала я и както е традицията от нея изскочил джина. — Какво ще желае госпожата? — Много обичам мъжа си. Искам за него да съм най-важното нещо. Искам винаги да спи до мен. Още като се събуди и веднага на мен да обръща внимание. Да не спира да ме докосва и навсякъде да ме взима с него. И джинът я превърнал в смартфон…
Семейни 3,596 прегледа
Следващ →

Още вицове

Строг баща се кара на дъщеря си: - Вчера те видях в една кола на паркинга да се натискаш с някакво момче. Кой е той? - Какъв цвят беше колата?? Едно момиченце попитало баба си: - Бабо, какво е любовник? Бабата се плеснала по челото, отворила гардероба и оттам изпаднал един скелет. В училище: - Деца, защо щъркелите отлитат за Африка през зимата? Иванчо: - Защото и негрите искат да имат деца. На път за църквата младоженци катастрофират и попадат право а Рая на среща с Бог. - Господи, ние все пак много се обичаме и държим да се оженим - молят младоженците. - Тук вие сте първите с такава молба - размишлявал на глас Бог, поглаждайки брадата си - ще трябва да помисля. И докато го казал, изчезнал. Нямало го три седмици. След три седмици се врънал. Водел и свещеник със себе си. Венчали ги. Минало време - младоженците пак недоволни. - Господи, в Рая бракът е абсолютно ненужен! Не може ли да се разведем? - Абе, вие луди ли сте, бе - казал Бог - цели три седмици ми трябваха да намеря поне един свещеник в Рая. Можете ли да си представите колко време ще ми трябва да намеря адвокат... Една звездичка решила да ходи на парти. Стигнала до една врата и почукала на нея, отвътре се показала една точка. - А, ама тука не е ли парти на звездичките?! - попитала изумена звездичката - Аз съм с гел - отвърнала точката.