Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж трябвало да даде изпражнения за изследване. Станал сутринта, свършил работата, сложил малко в една кутия от кибрит и тръгнал.Три дни ни вест, ни кост от него. Жена му се паникьосала, звъняла навсякъде - никаква информация за него. Решила да отида в поликлиниката. Питала навсякъде, никой нищо не знае. По едно време една от чистачките и казала: - Виж в хирургията, там от три дни лежи някакъв мъж, може да е твоя! Отива жената в хирургията. Гледа мъжът й лежи целия гипсиран. - Пешо, какво ти е? - Не знам, не помня! - Ама нищо ли не помниш, бе? - Спомням си само една мутра дето ми говори! - И какво ти говореше? - Ами пита ме - "Пич, да имаш кибрит?"
Борци 4,117 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трупът на слона бил намерен в джунглата. Лъвът, като цар на животните, събрал всички свои поданици и ги попитал: - Кой уби слона? Мълчание. - Кой уби слона? Пак мълчание. - Ако не кажете кой уби слона, ще ви изям всичките! От най-задната редичка се показало едно комарче и казало плахо: - А той, защо се заяждаше? Директор на фирма излизал в отпуск и затова извикал заместника си и му казал: — Оставям те да ме заместваш докато ме няма. Ако искаш да чукаш секретарката, само й кажи „Ела в канцеларията ми да сключим едно договорче“ и тя си знае работата. Минали няколко дни и на заместника му се приискало да чука секретарката и казал да дойде в канцеларията да сключат едно договорче. Тя казала: — Шефе, не може, тъй като съм в месечен отчет. След малко обаче размислила и му се обадила: — Може да сключим договора устно или със задна дата. — Няма нужда вече, аз го минах на ръка. - Какво мислиш за новия си колега? - Не знам, още не съм го виждал трезвен. - Какво, толкова много ли пие? - Не той, аз пия. Мутра (бивш двойкаджия) се среща със свой съученик (бивш отличник, а сега едва свързващ двата края) и му обяснява как прави пари: - Да вземем например цигарите. Тук ги купуваме по 1 долар, а там ги продаваме по 3 долара. Ето с тия 2 процента и живеем. Излизайки в пенсия, стар професор се прощава със студентите си: - Млади хора, трябва да ви призная, че половината от това, което ви преподавах, са празни неща, в които самият аз не съм вярвал никога! За съжаление, забравил съм коя половина...