Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Имало двама пияни дето к’вото видели - пият го. Веднъж отишли в една конюшня и единият - Пешо вика на другия - Георги:<BR>- Шшшшшшш, приятел, виж течност!<BR>- Ми дай да я изпием.<BR>- К’во пише на етикета???<BR>- КК2КК!!!<BR>- Айде сигурно ще е вкусно.<BR>След две седмици отиват на лекър:<BR>- Докторе пихме едно КК2КК и от две седмици "ония ни работи" не могат да паднат!<BR>- Спокойно момчета сега ще видим в научната книга! - казва докторът. Лелелееееееее, момчета, знаете ли к’во сте пили ?<BR>- Де да знаем докторе!<BR>- Знаете ли к’во е КК2КК???<BR>- Де да знаем докторе!<BR>- КК2КК е Конски Куродръв Две Капки на Кофа!!!
Пиянски 2,029 прегледа
Следващ →

Още вицове