Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В една гора, на една полянка си играели стадо гилигайзерчета. Покрай тях прелетял един фарфазоп и им казал, че хипотигровите парабадъбарчета ще ги нападнат... Гилигайзерите хукнали да бягат, ама един си забравил фарфафуйката и се върнал да си я вземе. Какъв е извода? Че джинджипляктор е машина за джпанки без никакжо съдържание на халва!
Любими Герои 3,504 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шофьор качва на автостоп симпатична жена и след известно време отбива от пътя. Натиска жената, но както и да се мъчи не успява да Й го вкара. Накрая ерекцията му минава и той казва: - Ако знаех, че си девствена, нямаше да се захващам с теб! Жената отвръща: - А аз ако знаех, че си толкова страстен, щях да си сваля чорапогащника. - Мамо, не мога да разбера кога мъжът ми лъже и кога казва истината! - Ако мъжът въобще проговори - значи лъже! - отсича майката. Един пич казал на приятелката си: - Мило, искаш ли да се поразходим в парка да погледаме как са се раззеленили дърветата и как пеят птичките? - Ми добре, ама сега е септември и няма птички, а и дърветата са без листа - отговорила тя. - Тогава дай да се изчукаме в наблизо в храстите, пък ще дойдем напролет - казал пича Разбойници нападнали едно село. Доста мислили как да се погаврят с жителите. Най-накрая измислили: -Значи! Всички местни мъже сега си свалят гащите и се строяват в редичка. Когото жена му разпознае с вързани очи по мъжкото достойнство, него няма да закачаме. Мъжете се строили . излиза първата булка: -Този не е моя ... И този не е моя ... Ето! Този е моят! -Разбойниците шокирани! Как е възможно? Излиза и следващата булка: -Не е този ... и този не е... А, ето го моя ! Разбойниците се споглеждат , нищо не разбират. Решават да внедрят при пленниците един от своите. Викат поредната жена. -Такааа -А... Този е чужд... този също..Хм... А, този изобщто не е от нашето село! Иванчо се прибира пиян в къщи. Разярена, жена му го удря и крещи: - Ще пиеш ли още, а, ще пиеш ли? Мълчание. Марйка отново го удря и крещи: - Ще пиеш ли още, а, ще пиеш ли? Когото това прозвучава за седми път, той казва: - Добре де, налей тогава...