Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Келнерът е като ехото - при повикване отговаря, но не идва.
Бисери 2,919 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мис Варна`2003. Водещият разговаря с кандидатка за титлата: - Какво искаш да ти се сбъдне? - Най-хубавите сънища! - А какво сънува последно? - Ааа..., нищо! Спамерите - глистите на интернета. Кучето ми е съвсем глупаво. Аз му казва - донеси вестника, а то отива в кухнята и почва да вари супа. Реален разговор в чата: Той: 67 процента от жените са пълни глупачки!!! Тя: Не ми пука, аз съм от останалите 13 процента Предстои дерби ЛЕВСКИ-ЦСКА. На тренировката преди мача Гонзо казва на съотборниците си: - Момчета, отивайте в кръчмата да празнувате, аз и сам ще ги бия. Помислили си те и решили да го послушат. Отишли в кръчмата, почнали-ядене, пиене, ядене...По едно време попитали сервитьорката за резултата. -Резултата е 1:0 за ЛЕВСКИ, гол на Гонзо в 30-та минута. Зарадвали се футболистите, продължили с пиршеството. Малко преди края на мача отново попитали сервитьорката за резултата. - Резултата вече е 1:1, гол от дузпа за ЦСКА в 91-та минута. Леко разочаровани, левскарите си казали: - Еми каквото-такова. Той Гонзо игра сам, 1:1 пак е добре. По едно време пристига Иванов в кръчмата и всички почват да го питат: - Абе Гонзо, кво направи бе.. нали и сам щеше да ги биеш, ние трябваше да останем.. Каква е тая дузпа в 91-та минута?! А той отговаря: - Каква дузпа?! Мен съдията ме изгони в 80-та минута...