Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката пита: -Иванчо,какво получаваме от овцата? -Вълна естествено! -А какво правим от вълната? -Ми незнам... -Е как бе Иванчо?!От какво ти е направено якето? -От якето на тате...
Ученически 3,080 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена стояла в бар и извикала: - Няма да си легна с мъж, чийто пенис не е дълъг поне двайсет и пет сантиметра! Един мъж в ъгъла извикал в отговор: - Няма да отрежа пет сантиметра за който и да било! Жената е като динята - Всеки който мине я чука, най-накрая някой балък се излъгва да я вземе! Хлапе се прибира вкъщи цялото мокро. Майка му го пита: - Къде успя да се измокриш така, навън е сухо?! - Ами играхме си с децата на кучета. - Е, и? - На мен ми се падна да играя дървото. Баща се прибира късно вечерта в къщи. На вратата го посреща сина му и пита: - Де беше бе, тате? - Аааа на благо бех сине. - Кво благо бе, тате!? - Аааа благо сине, благо... На следващата вечер историята се повтаря, на по-следващата - също .... Накрая детето не издържало и попитало: - Къде го това благо бе, тате? - Ами ей тука на - в съседната къща с червените фенери... На следващата вечер синът звъни на вратата с червените фенери. Отваря една кака по прозрачен халат и пита: - Какво искаш, момче? - Амииии .. благо. Влязла тя вътре и след малко му донесла една филия с мед. След пет минути лапето пак звъни: - Искам още благо! Носят му още една филия с мед. След пет минути отново звъни: - Искам още благо. Носят му трета филия, ама онва се било натъпкало вече и не му се яде. Облизало само меда отгоре и хвърлило филията. Прибира се вкъщи и бащата пита: - Къде скиташ бе? - Аааа на благо бех. - И кво стана? - Ми двете ги оправих ама третата само я излизах...... ... и Господ изгонил Адам и Ева от Морската градина... учителски