Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъжът се връща от работа и жената се хвали: - Скъпи, днес на детето му порастна първото зъбче! - Браво, чудесно! - И също така, днес направи първата си крачка! - Още по-добре. - Обаче, докато правеше първата си крачка, падна и загуби първото си зъбче... - Лошо. - Но затова пък, като падна, каза първата си дума! - Прекрасно! - Щеше да е прекрасно, ама да не беше казал точно тая дума...
Семейни 3,309 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жени се султана на Бруней: — Съгласен ли сте да се ожените за тази жена? — Да. — А за тази? — Да. — А за тази?… А за тази?… Семейството на английски лорд сяда до обядва. Осем човека сядат на масата и чакат най-малкия син на лорда, Роберт да слезе за обяд. Всички преглъщат, но никой не нарушава традицията и не започва да се храни. Най-накрая в стаята се втурва момченце и със смутолевени извинения заема мястото си. Лордът отбелязва с леден глас: - Роберт, днес ти си позволи да закъснееш за обяд. За наказание няма да ти бъде сервирана любимата ти гъбена каша... ...След два дни... От дома тръгва погребална процесия с осем ковчега. След тях тъжно върви малкия Роберт... Израел нееднократно е заявявал, че няма ядрено оръжие, но ако се наложи - ще го използва. Борец отива да се разправя в БТК. -Вижте к`во тия сметки дето сте ми ги пратили нещо не са както трябва.Искам разпечатка-к`ва е тая сума,к`во е т`ва нещо?!? Извадили му разпечатка,борецът я прегледал и възмутително се обърнал към жената на касата: -А-а-а,госпожо ,тука има нек`ва грешка.Вижте с`я-с Австрия съм говорил,с Пешо далаверата съм говорил,с Германия съм говорил,с Цецо рендето-също,ама много са извиня`ам-с тоя ДДС не съм говорил,даже и не го познавам,а вие 30лева разговор само с него сте ми писали. Две блондинки се возят в кола.Изпреварил ги някакъв шофьор и им давал знаци, че нещо мига. Те спрели и решили да проверят. Едната застанала пред колата, а другата започнала да включва и изключва копчетата от арматурното табло. Тогава тя попитала другата: - Работят ли мигачите? А другата отговорила: -Работят, опа не работят, а, пак работят, пак не работят!!!