Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- И мачът завършва с резултат 18:47. Не, извинете, това е часа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Акция на родилния дом: Роди близнаци и третото - подарък!
Семейни
03.10.2017
3,368 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно момиченце попитало баба си: - Бабо, какво е любовник? Бабата се плеснала по челото, отворила гардероба и оттам изпаднал един скелет.
Мъжът гордо казва на жена си: - Повече да не съм чул, че съм с две леви ръце! Виж как хубаво съм залепил тапетите! Нито една гънка! Жената критично оглежда работата му. - Да, май си прав... Добре е... А къде е вратата?
Срещат се двама съселяни, единия висок, другия много нисък. Високия решава да се подпичкосва с малкия и вика: - Геле, можеш ли да ми хванеш шапката без да се надигаш на пръсти? - А ти можеш ли да ме хванеш за к*ра без да се наведеш?
Майка разхождала двете си деца в парка. По едно време се видяла с една приятелка и двете се заговорили. Децата останали без контрол и тръгнали да се разхождат. По-късно осъзнавайки, че ги нямя тя тръгнала да ги търси. Обиколила навсякъде и ги открила в най-отдалечената част на парка близо до едни храсталаци да си говорят с някакъв непознат мъж. - Какво правите тук, колко пъти съм Ви казвала да не говорите с непознати? - Ами този чичко ми даде 5 лв да го хвана за онази работа. - казало едното момче. - Как може!!!!! - разкрещяла се майката. - Веднага отиди на чешмата и си измий ръцете с този сапун. Детето погледнало майка си и започнало да се смее. - Какво смешно има? - казала вбесена майката. - Ами нищо.... - казало детето. - Просто си представих как след малко брат ми ще си мие устата със сапун...
Дотук единствените признаци на зима са сметките на "Топлофикация", а по този признак зимата е арктическа направо...