Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един хайдутин разказва за смелостта и подвиэите на дружината му: - Вървя си аэ през гората с мойта дружина юнаци, всичките с бели калпаци, с навити мустаци, с голями пищаци... - Брей! - ...и в този момент срещаме турци! Те - двама, а ние - сами.
Любими Герои 3,778 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис върху салам: Не съдържа никакви продукти, в това число и генно-модифицирани. Каква е разликата между камион пълен със свине и камион пълен със жени? -В регистрационния номер Професор мърмори по време на вечеря: - На къде отива този свят? Когато пуснах интернет на дъщерята, мислех, че ще извлече от него поне малко ползва. А тя, оказва се, че по цели дни тегли порно! - Да! И при това с най-ниско качество! - добавя жена му. Мутра в магазин за компютри: - Дай един компютър, ама да не е менте. - "Бял" или "жълт"? - Други цветове нямате ли? Седнали три мишки в един миши бар да къркат мишо уиски и да се надлъгват. Първата мишка казала: - Пичове, аз сутрин като стана излизам от дупката и изцепвам направо към капана грабвам сиренето и започвам да помпам бицепси на пружината, гледайте колко съм як вече - захилил се мишокът, докато стягал дясната си ръка. Вторият леко се надигнал и започнал да реди: - Бегай бе брато, аз като се събудя, обикновено следобяд, първата ми работа е да намеря мишата отрова, вадя личната карта и започвам да си чертая линии, нема такъв кеф, разпуква ми се главата направо - казала втората и облизала ръбовете на личните си документи. Третата мишка въздъхнала тежко, станала и тръгнала да си ходи. Първата мишка учудено попитала: - Къде бе, мишле?! И третата небрежно подхвърлила през рамо: - Отивам да шибам котарака...