Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един хайдутин разказва за смелостта и подвиэите на дружината му: - Вървя си аэ през гората с мойта дружина юнаци, всичките с бели калпаци, с навити мустаци, с голями пищаци... - Брей! - ...и в този момент срещаме турци! Те - двама, а ние - сами.
Любими Герои 3,779 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж го прибрали във затвора. Настанили го във една килия със един много як негър и мъжът го фаналого страх от негъра. Минали се 1, 2, 3 дни и нищо негърът си седял кротко и него закачал. На четвъртия ден обадил негърът попитал мъжът: -Искаш ли да поиграем на една игра? Мъжът попитал: -Каква игра? Негърът му отговорил: -На майка и баща. Ти кои искаш да бъдеш? -Еми аз ще съм бащата та. отговорил мъжът притеснен. -Тогава ела да лапаш големия черен х/уй на мама. Според мен у нас повечето шофьори тръгват не на зелено на светофара, не на жълто, а на "Сега ще стане жълто". Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала няма да отваряте вратата на никои.САМО НА МЕН паролата ще е "Ям чушки".Отишъл Кумчо Вълчо потропал на вратата козлетата попитали: -Кои е ? -Аз съм вашта маика. -Кажи паролата. Отвънка не се чуло нищо и вълкът си тръгнал.Отишал тои при лисицата(тя нали била най голямата клюкарка)попитал я дали знае паролата и тя му казала че паролата е ЯМ ЧУШКИ.След няколко дни Вълка пак отива същата ситуация,почукал тои на вратата отвътре се чуло: -Кои е ? -Маика Ви! -Кажи паролата -Ям чушки Отвътре се обадило едно козле -Яж ми ***! От днес си имаме шпионка! :) Плевнелиев научил днес в 14 часа, че ще е кандидат-президента на ГЕРБ. След това обяви, че вчера ще е готов предизборния му клип. "Терористи отвлякоха самолет, в който са пътували адвокати за конференция. Терористите поискали откуп 20 милиона долара и заплашиха, че, ако не получат това, което искат, ще започнат да освобождават по един адвокат на всеки час…"