Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама педали се побъркали от скука и решили да ги надървят и да се дуелират. По едно време единия се уморил и казал: - Ох, изморих се. Моля те убий ме?!
Семейни 3,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решили да махат расизма. И мислили... мислили... и накрая измислили да боядисат всички хора в зелено. И така, още на първия ден след боядисването се разваля автобус. Шофьора става и поглежда назад - всичко зелено. Помисля и казва: - Я, всички по-тъмно зелени да слезат да бутат. Една баба и един дядо решили да си припомнят младините. Дядото я поканил на среща в ресторант "Шератон". Дядото отишъл с букет цветя. Чакал, чакал три часа, но бабата не дошла. Прибрал се дядото бесен в къщи. Разкрещял се: - Ти що не дойде ма? - Мама не ме пусна. Сватбарски тост:<BR>- Ш-ш-ш-т!!! Зап’зете тишина! Ш-ш-шт! Млъкни бе копеуе! На тебе съм ти вдигнал мерника откакто ми гепи водката! А-така! Булката е яка мадама и искам да поздравя мла.... младоженеца, шот е забърсал яко пърче! Хе-хе! Искам да им пожелая дълъг живот, без значение колко тежък и изключително гаден и горчив ще става с изминиването на сухите и безпарични...хлъц... дни! И мацето... а-а-а... т’ва... булка! Яко парче си, па да знаеш... младоженеца е... здраво копеле! Тоз дезертьор дет са самоуби ше го съдя за отклонение от военна служба и повече никой няма и да си помисли да направи такова нещо. Един полицай спира едно пиянде с кола и му казва: -Защо караш пиян? -Ти така като ме гледаш мога ли да се прибера пеша?