Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В ресторант мутра се обръща към келнера: - Имаш ли жабешки крачета, бе...? - Да, господине. - Я, тогава скачай и ми донеси една бира.
Борци 5,637 прегледа
Следващ →

Още вицове

Играели си Иванчо, Марийка и Петърчо в един пясъчник и изведнъж Иванчо станал и попитал Петърчо: - Брадчед, ти като порастнеш какъв ще станеш? - Ами ще стана Мутра! - Защо бе брачед? - питал Иванчо. - За да си купя като оня червения Мерцедес ей там отсреща! А ти като порастнеш, Иванчо, къв ще станеш? - питал Петърчо. - Ами аз ще сатна Автоджамбаз. - Защо бе, Иванчо? - питал Петърчо. - За да си открадна като онова червеното BMW дето пред Мерцедеса. - Ами ти каква ще станеш Марийке като порастнеш? - попитал Иванчо. - Ами аз като порастна ще питам кака Петя как се правят свирки, защото и двете коли са нейни! Знаете ли как се наричат дупките на държавното голф игрище? Отговор: Наричат се бюджетни! (влизате в ресторант) - Здравейте, ще желате ли маса? - Не, благодаря, ще хапнем на пода. - Какъв е най-честия говорен дефект при блондинката? - Никога не може да каже "Не"! Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито. — Кой ми изпи кафето? – попитал заекът. Никакъв отговор. — Пак питам, кой ми изпи кафето? Никакъв отговор. — Кой ми изпи кафето бе?! – изкрещял ядосано заекът. — Аз – изправила се мечката. — А кифлата защо не изяде?