Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е нетрадиционен секс по руски? - Това е секс без водка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
В ресторант мутра се обръща към келнера: - Имаш ли жабешки крачета, бе...? - Да, господине. - Я, тогава скачай и ми донеси една бира.
Борци
03.10.2017
5,637 прегледа
Следващ →
Още вицове
Играели си Иванчо, Марийка и Петърчо в един пясъчник и изведнъж Иванчо станал и попитал Петърчо: - Брадчед, ти като порастнеш какъв ще станеш? - Ами ще стана Мутра! - Защо бе брачед? - питал Иванчо. - За да си купя като оня червения Мерцедес ей там отсреща! А ти като порастнеш, Иванчо, къв ще станеш? - питал Петърчо. - Ами аз ще сатна Автоджамбаз. - Защо бе, Иванчо? - питал Петърчо. - За да си открадна като онова червеното BMW дето пред Мерцедеса. - Ами ти каква ще станеш Марийке като порастнеш? - попитал Иванчо. - Ами аз като порастна ще питам кака Петя как се правят свирки, защото и двете коли са нейни!
Знаете ли как се наричат дупките на държавното голф игрище? Отговор: Наричат се бюджетни!
(влизате в ресторант) - Здравейте, ще желате ли маса? - Не, благодаря, ще хапнем на пода.
- Какъв е най-честия говорен дефект при блондинката? - Никога не може да каже "Не"!
Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито. — Кой ми изпи кафето? – попитал заекът. Никакъв отговор. — Пак питам, кой ми изпи кафето? Никакъв отговор. — Кой ми изпи кафето бе?! – изкрещял ядосано заекът. — Аз – изправила се мечката. — А кифлата защо не изяде?