Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две мутри, Драго и Владо, си седяли в едно елитно заведение. Драго попитал Владо: - Абе браточка, Дядо Коледа има ли си жена?! Владо му казал: - Драго остави ме да си пия уийскито и не ме занимавай с глупости! Тогава Драго му казал: - Добре бе браточка каква му е Мери Крисмъс на Дядо Коледа?!
Любими Герои 3,378 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра се разхожда по центъра на София и вижда други 2 мутри влачат трета. - Закко влачите Репата така бе? Кво му има? - Сутринта му се счупи BMW-то и го учим да ходи. Тъщата към зет: - Скъпи зетко, имам две новини за теб: една лоша и една добра. Зетят: - Виждам, че си жива и здрава, кажи сега хубавата новина. - Как е в работата? - Като в рая! Всеки момент може да ме изхвърлят! В магазина. - Имате ли сирене рокфор? - Какво е това?! - Сирене с плесен. - Не, сирене нямаме. Имаме хляб рокфор, салам рокфор и кашкавал рокфор. Три мухи се срещнали на другарска среща - три години от абитурентския им бал. И се заговорили кой как живее и първата която била най-дебела и охранена казала: - Аз живея в един баровски ресторант. Много съм добре. Когато огладнея цопвам в някоя чиния, клиентът вика "А-а-а муха" келнерът му сменя чинията и цяла чиния супа за мен. Втората муха, която била средно охранена казала: - Аз живея в един работнически стол, като огладнея цопвам в една чиния, работникът вика "А-а-а муха" и ме гребва с лъжицата хвърля ме на страни и цяла лъжица супа за мене. Третата муха която едвам се държала на краката си, казала с изнемощял глас: - Аз пък се устроих в един студентски стол, и както си летя цопвам в някоя чиния със супа, и студента извиква "А-а-а мръвка" и като ме осмуче...