Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След семеен скандал. Мъжът: — Защо ми пращаш празни СМС-и? Жената: — Защото не ти говоря!
Семейни 2,908 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор между песимист и оптимист. Песимистът казал: - По дяволите! Дните летят като луди! Преди да се усетиш и месецът е отлетял! Оптимистът: - Да! Отново идва време за заплата! - Какво е светлинна година? - Сметката за тока за дванайсет месеца.Изпратил: Светлин Теодосиев Радоев Мъж заминава в командировка, но на другия ден се връща изненадващо. Гледа чаршафите намачкани жена ну гола, ядосва се, започва да обикаля къщата за да търси любовника- под леглото, в банята, накрая отваря гардероба, а вътре един кльощав, треперещ мъж се свил на топка. -Какъв си ти бе? -Славчо. Последвали няколко, шамара, ритници за шията и Славчо бил изхвърлен на улицата. След един месец историята се повтаря. Жена му гола, чаршафите намачкани, назърта под леглото. -Ооо, Славчо, пак ли ти, бе? -бой. След извстно време, мъжът пак отива конандировка, прибира се, гледа жена му пак гола, чаршафите, пак намачкани, започва да търси в гардероба, под леглото тръгва към банята, а на вратата едид мъж поне два метра висок и най-малко 150кг. стои гледа тъпо и казва: -Кво искаш? -Аааа, търся си Славчо! В една лудница дошла на проверка комисия от Министерството на здравеопазването. Влезли в стаите и гледат всички луди се покатерили по решетките на прозорците. "Какво става тука?" - попитали от комисията. - Мислят се за дървета, кажете им "листопад" и ще слязат на пода. - казали докторите от лудницата. - "Листопад, листопад" - развикали се проверяващите. Всички луди слезли на пода, само един останал на решетката. - Ти защо не слизаш - попитали го. - Аз съм иглолистен... - Вчера така се бихме, замахвам аз по единия - бам, втория - бам, изправяме се - и двамата стоят...