Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Никога до сега не се съмнявах във верността на жена си. Но откак се преместихме от Ямбол във Варна взех да се замислям. - Защо, какво се случи във Варна? - Нищо. Но забелязах, че когато телевизорът ни се развали техникът беше същият...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Майчинско напътствие пред сватба: "Дъще моя, искам да ти дам добър съвет? Никога недей да спориш с мъжа си. Направо плачи с глас."
Семейни
03.10.2017
3,392 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вик в навалицата: - Ей, някой да е губил пачка пари, залепена със зелена лентичка? - Да, да! Аз я загубих! - Ето, намерих лентичката.
Двама приятели седят в едно заведение. Пият по трето питие. Към 11. 30 започват да гасят лампите в заведението. Единият казва "ела да отидем в къщи, има две бирички в хладилнилника, да отидем да ги цицнем. Отиват, домакинът казва, "влизаме много тихо, да не събудиме жената, защото ще стане и ще ни издуши" Влизат, домакинът вади биричките , гостенина иска да пикае. Домакинът казва: Първата у десно, да не се пъхнеш у лево, щото там спи жената и ще стане да ни издуши. Госта ляво/дясно/ляво/дясно/ и се пъха в дясно. Там вижда мъж и жена в леглото. Връща се при домакинът и казва: При жена ти лежи един мъж. А той отговаря: не викай толко силно БИРИЧКИТЕ СА САМО ДВЕ ! ! !
А перлата на македонскио космически флот - „Кюриосити”, вече търси и центъро на Марс. А за който не знае, Марс е абревиатура на "Македонски астрономически район - север"...
Човек е приет по спешност в Бърза помощ. Рибари го намерили припаднал на брега на реката. Лекарите направили всичко възможно и той дошъл в съзнание. Питат го, какво му се е случило. - Разбирате ли, братлета. Цял ден седя на реката и се мъча да хвана някоя риба. Какво ли не опитах. Пробвах с червей, пробвах с изкуствена стръв, пробвах с една специална стръв - много скъпа, абе с всичко пробвах......Нищо. Рибата само ми яде стръвта и не се хваща. - Е.... - Ами накрая събирам въдиците да си ходя....вадя последната, а на кукичката бележка. - И какво пишеше? - Сметката, моля!
Лежал дядо Онаний на смъртния си одър и повикал той всичките си внуци. Събрали се те около него и подхванал той: -Внуци мои, умря Сталин, умря и Сталинизма! Прокашлял се, та продължил: -Внуци мой, умря Хитлер, умря и Хитлеризма! Пак се прокашлял и пак продължил: -Ще умре и дядо ви Онаний... И в този момент всички внуци в един глас: -Дядо, не умираийййййй !