Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Майчинско напътствие пред сватба: "Дъще моя, искам да ти дам добър съвет? Никога недей да спориш с мъжа си. Направо плачи с глас."
Семейни 3,392 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вик в навалицата: - Ей, някой да е губил пачка пари, залепена със зелена лентичка? - Да, да! Аз я загубих! - Ето, намерих лентичката. Двама приятели седят в едно заведение. Пият по трето питие. Към 11. 30 започват да гасят лампите в заведението. Единият казва "ела да отидем в къщи, има две бирички в хладилнилника, да отидем да ги цицнем. Отиват, домакинът казва, "влизаме много тихо, да не събудиме жената, защото ще стане и ще ни издуши" Влизат, домакинът вади биричките , гостенина иска да пикае. Домакинът казва: Първата у десно, да не се пъхнеш у лево, щото там спи жената и ще стане да ни издуши. Госта ляво/дясно/ляво/дясно/ и се пъха в дясно. Там вижда мъж и жена в леглото. Връща се при домакинът и казва: При жена ти лежи един мъж. А той отговаря: не викай толко силно БИРИЧКИТЕ СА САМО ДВЕ ! ! ! А перлата на македонскио космически флот - „Кюриосити”, вече търси и центъро на Марс. А за който не знае, Марс е абревиатура на "Македонски астрономически район - север"... Човек е приет по спешност в Бърза помощ. Рибари го намерили припаднал на брега на реката. Лекарите направили всичко възможно и той дошъл в съзнание. Питат го, какво му се е случило. - Разбирате ли, братлета. Цял ден седя на реката и се мъча да хвана някоя риба. Какво ли не опитах. Пробвах с червей, пробвах с изкуствена стръв, пробвах с една специална стръв - много скъпа, абе с всичко пробвах......Нищо. Рибата само ми яде стръвта и не се хваща. - Е.... - Ами накрая събирам въдиците да си ходя....вадя последната, а на кукичката бележка. - И какво пишеше? - Сметката, моля! Лежал дядо Онаний на смъртния си одър и повикал той всичките си внуци. Събрали се те около него и подхванал той: -Внуци мои, умря Сталин, умря и Сталинизма! Прокашлял се, та продължил: -Внуци мой, умря Хитлер, умря и Хитлеризма! Пак се прокашлял и пак продължил: -Ще умре и дядо ви Онаний... И в този момент всички внуци в един глас: -Дядо, не умираийййййй !