Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Откъде си? - От София. - Не е вярно, софиянци не отговарят така! - А как? - Питай ме мен. - Откъде си? - Оди се пери.
Бисери 2,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

Случката: Залюбих една много красива девойка, с която в един момент решихме да се оженим. Тя имаше много красива сестра. В деня, преди сватбата, със сестра й останахме насаме в къщата. Тя ми призна, че винаги ме е харесвала и много иска да спи с мен. Без да се замисля, тръгнах към входната врата. Когато я отворих, отвън стояха тъста и тъщата и със сълзи на очите ми обясниха, че това било тест и ме приветстваха с добре дошъл в семейството. Поуката: Оттогава винаги и досега продължавам да си държа презервативите в колата. Шеф пита нов служител: - Моя заместник обясни ли ви, какво ще правите? - Да. - И какво ви каза? - Че трябва да съм буден, като се появявате. Директор инструктира друг директор по телефона как да смени цветовата настройка на монитора: - Сега натисни "ОК"! - Натиснах го. А! Иска да рестартира. Да се съглася ли? - Не веднага! Иначе какъв авторитет ще имаш... Млада двойка излязла на среща с новата кола на мъжа. След няколко километра той се обърнал към приятелката си. - Ако вдигна сто и петдесет километра в час, ще се съблечеш ли? Тя отговорила, че навярно ще е забавно, и младежът настъпил газта. Когато вдигнал сто и петдесет километра, момичето започнало да се съблича. Разсеян от голотата й, той откъснал очи от пътя за миг и се блъснал в един храст. Момичето се разминало без драскотини, но дрехите й останали затворени в колата при приятеля й. - Иди да потърсиш помощ! - извикал той. - Не мога - отвърнала тя. - Чисто гола съм. Забелязал едната си обувка навън, младежът я посочил. - Прикрий се с нея и иди за помощ. Моля те. Тя вдигнала обувката, покрила се с нея и изтичала до най-близката бензиностанция. - Помощ! Помощ! - извикало момичето на възрастния служител. - Приятелят ми се заклещи! Бензинджията погледнал обувката и казал: - Съжалявам, госпожице, влязъл е много навътре. Вуте среща Геле и го пита: - Чете ли, веснико днеска? Геле: - Не съм, оти какво ново има? Вуте: - Па не знам, затуй те питам...