Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На младо борче му се наложило да пътува в чужбина с един бръснар и един плешив. Понеже и тримата носели долари, решили, че ще спят на смени. Теглили чоп и се паднало първи да пази бръснарят. Той решил да си направи майтап и обръснал главата на спящото борче до голо, а като минала смяната му, го събудил. В просъница борчето се почесало по главата, усетило, че е с гола глава, и креснало на бръснаря: - Тъпанар с тъпанар, объркал си се и вместо мен си събудил плешивия.
Любими Герои 3,383 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, от малък съм кривоглед с едното око. - Виждам. - А освен това настинах и си загубих гласа. - Чувам. - А вчера ме удари линейка. - Знам. Надпис в рая: "ние бяхме тук - Адам и Ева, 6248г. пр.н.е. Беше супер!" Три приятелки си говорели за мъжете им. Първата: - Когато чистих сакото на мъжа ми, откривам по него три руси косъма и после му нарязах сакото. Другите: - О-о-о, ти си му разказала играта. Втората: - Когато прах дънкита на мъжа ми, намирам в джоба листче с телефонене номер на жена и после му ги хварлих през терасата. Другите: - О-о-о, ти си му разказала играта. Третата: - Когато бръкнах в джобовете на якето на мъжа ми, намирам презерватив и после го надупчих с игла. Първата: - О-о-о, ти си МИ разказала играта! До българските медии: Всички вие съобщихте как Бойко Борисов за 19 минути е спестил 17 милиона само от една сделка... Тогава защо губите време за милиарди на този човек?! Нима не искате за ден-два да изчезне дефицита в бюджета? Всяка седмица вие му отнемате време за стотици милиони! Засрамете се! А ако го оставите за година на спокойствие, то световния глад ще бъде елиминиран...Имайте съвест! Мъж се връща мъртво пиян вкъщи. Жена му вбесена започва да му крещи, да го замерва с чинии, с чаши, с каквото и попадне под ръка. Мъжът какво да прави - скрива се под леглото. - Излизай от там пияница мръсен! - Няма да изляза! - Излизай, чуваш ли какво ти казвам! - Я си гледай работата - аз съм господар на тази къща и ще си стоя където си поискам...