Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако човек няма щастието да бъде обичан, то поне има горчивата наслада да страда по човека, когото обича!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Срещат се двама французи. Единият казва: - Слушай, Пол, твоята жена ни изневерява...
Любими Герои
03.10.2017
2,978 прегледа
Следващ →
Още вицове
Марко Тотев,току що се е прибрал от чужбина. Приятел го пита как е изкарал там! - Трима приятели,отидохме на работа в Германия. Иван си хвана гадже.Гошо се хвана на работа,а аз хванах сифилис.
Защо народното събрание не може да приеме закон против спама? Защото за да стане това първо трябва да им се обясни какво е спам, какво е електронна поща и накрая какво е компютър.
Един приятел оставил лаптопа си на пода и баба му помислила, че това е кантар. Премерила се е, баба му тежи 980 лева.
Вървят двама през пустинята и умират от жажда . По едно време гледат в далечината кладенец и тръгват да бягат със страшна сила към него . Стигнали и се надвесили от горе му обаче нищо не се вижда. - Дай да хвърлим един малък камък - казал единия - за да чуем колко е дълбоко. Хвърлили го те ама нищо. - Да хвърлим един по-голям ! - казал другия. Хвърлили го, ама пак нищо . Накрая видяли една траверса и с голям зор я замъкнали и я пуснали . Пак нищо . По едно време гледат една овца бяга към тях и хоп, скочила в кладенеца . Те двамата се опулили. В това време минава един овчар и ги пита : - Абе да сте виждали една овца ? И единия казал : - Да бе току що скочи в кладенеца! А овчаря : - Ба си мамата, така яко я бях вързал за една траверса.
Прогноза за времето:"А сега за любителите на водните спортове - вода, уважаеми, ще има много и навсякъде... През седмицата ще вали два пъти - единия път три дни, втория път - четири...""А сега за летовниците по Черноморието - температура на дъждовната вода..."