Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис в зъболекарски кабинет: "Усмихнете се, снима ви скрита камера!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Турчин,си купува стенен часовник и веднага го носи на часовникар: - Резни му малката стрелка,да стане правоверен !
Разни
03.10.2017
2,165 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, защо толкова ме подозираш?! Не трябва да си мислиш, че всеки мъж, който седи в гардероба е мой любовник.
Мечо Пух си върви из гората и вижда Прасчо да яде мед от една хралупа на дърво. Попитал го: - Как е меда, Прасчо? - Малко странен мед правят тези пчели - отговорил Прасчо. Погледнал Мечо Пух в хралупата и рекъл: - Абе, прасе смотано! Това не са пчели, а мухи!!!
Какво станало, когато седемте джуджета видели Снежанка гола? - 7 up!
Двама, толкова пияни, че виждали всичко двойно, се срещнали на един тесен мост. Не могли да се разминат, застанали един срещу друг и: Единият: - Може ли /хлъц/ да мина между вас двамата? Другият: - Може /хлъц/, но един по един.
Ивана и Глория си купили ваза. Седнали на една пейка и почнали да се чудят на вазата. Седели и се чудили много време: - Абе тия с тази ваза са ни метнали май здравата! - казала Ивана. Дошла Камелия: - Какво и се чудите на тази ваза бе? - Ами дали са ни ваза без дупка и няма къде да пъхнем цветята. Ками вдигнал вазата, обърнала я и казала: - Абе мани, че са ви дали ваза без дупка и няма как да мушнете цветята, ами тя няма и дъно бе, водата ще изтече!!!