Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пешо, взел, че умрял. Жена му направила един сладкиш за гробищата и тръгнала да го носи. На входа на гробищата обаче се спънала и сладкиша паднал на земята. Почнала жената да реве. По едно време към нея се приближава един поп и чува: - Толкова сладък беше, Пешоооо. Толкова сладък. - Не реви булка, друг ще намериш. - успокоява я попа. - Толкова пухкав и мекичък бешеееее. - продължава тя. - Не реви булка, не плачи. Друг ша намериш. - И с осем яйца бешееееееееее бе Пешооооо. - Еееее реви булка, реви. Друг като Пешо, няма да намериш.
Семейни 2,945 прегледа
Следващ →

Още вицове

Професорът се усмихва дружелюбно на видимо нервен студент, който сяда да го изпитват. - Да, струвате ми се познат - казва професорът. - Не сме ли се виждали с Вас и преди? - Да, миналата година се явявах при Вас. Но за съжаление не взех изпита. - Този път съм сигурен, че всичко ще мине отлично. Помните ли какъв беше първия въпрос, който Ви зададох миналата година на изпита? - Вие попитахте:"- Не сме ли се виждали с Вас и преди?" В час по биология учителката обяснява на децата, колко са важни витамините и че трябва да се хапват повече плодове и зеленчуци. Нарисувала тя една краставица на дъската и попитала Иванчо, какво е това. - Еми, това е член! - Марш, изчезваи, мама ти мръсна, развратник. Утре с баща ти! Деца кажете ми какво е това на дъската? - Ем госпожо, Иванчо Ви каза, това е член! - Ауу, как може да сте толкова развратни! Ще извикам директора! Дошла директорката и започнала да чете морал на малчуганите: - Как може! Това е безобразие, много сте се разпуснали. Само глупости говорите и... кой е нарисувал тоя член на дъската? Прибира се мъж вкъщи, а жената в леглото с любовник. Мъжът ги погледнал и казал на жена си: - Завчера прибра от улицата болно коте, вчера бездомно куче. А този кой е? Новият рекламен лозунг на Запорожец: "ТАВРИЯ - автомобилът за жени. Ако няма под кого да легнете..." Мъж и жена в леглото. Изведнъж жената вика: - Бързо ставай и скачай през прозореца, мъжът ми си идва ! - Ама, как да скачам, виж какъв дъжд вали?! - Скачай веднага, мъжът ми носи пистолет, ще ни убие и двамата. Нямало какво да прави, скача мъжът през прозореца и както си е чисто гол тича под дъжда. Пътят му минава през парка, а там трима тичат за спорт и здраве. Нашият тръгва след тях и единият го пита: - Често ли тичаш в парка? - Мда, всеки ден, полезно е за здравето. После другият го пита: - А, защо тичаш гол? - Ами, така е добре за кожата да диша. И третият: - А, винаги ли тичаш с презерватив? - Оо, не, само когато вали.