Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Някъде четох, че човек за целия си живот прекарва около три години в тоалетната. - Аз повече: имам уай фай.
Програмисти 3,378 прегледа
Следващ →

Още вицове

JazzJack: - Френския е МНОГО тъп език... пишат по десет букви излишни и после си измислят разни правила да не ги четат. Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: — Кой ми е ял от супичката? — Кой ми е нахапал хлебчето? — Кой ми е пипал лъжичката? И т.н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: — Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме. Що е то?!Малко, червено, върви през гората и плюе дървесина? - Червената Шапчица, ама след като е правила свирка на Пинокио! Защо Англичаните са по-добри любовници от Французите?? - Защото 90 мин. водят играта, а накрая свършват втори!!! Лекар-психолог преглежда войник. Нарисувал едно кръгче и попитал: - Какво е това? - Гола жена - отговорил войникът. Докторът нарисувал квадрат и пак попитал: - А това? - Гола жена - отговорил пак войникът. Този път докторът нарисувал триъгълник и отново попитал: - А това какво е? - Гола жена - отговорил пак войникът. - Вие сте извратен - заключил докторът. - Кой, аз ли съм извратен? - попитал учеден войникът. - А кой ми рисува тезе голи жени?