Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Вчера гледа ли мача? - Да, до два през нощта. - Но мачът свърши още в единадесет?! - А бира остана!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Извънредни новиви: Чък Норис се завърна от Северна Корея.
Любими Герои
03.10.2017
3,107 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща и син се прибират от зоологическата градина . Детето веднага тича при майка си и й казва: - Мамо, мамо! В зоологическата градина видяхме, че между краката на слона виси нещо. Татко каза че е нещо. - Ти сега иди и кажи на баща си че межу неговите крака виси "нещо", а между крата на слона виси каквото трябва.
Вчера падна първият сняг. Навсякъде в страната имаше срещи на членовете на елитния клуб "Любители на летните гуми."
В претъпкания автобус, дядо се провира сред тълпата. По едно време се обръща към едно младо момиче: - Девойко, бихте ли мръднала, ще слизам на тази спирка? - Ех дядо, дядо! Откакто ми влезна с този чадър вече не съм девойка!
Питат Сергей Станишев дали ще поиска оставката на финансовия министър покрай източването от НАП: - Спрете с глупостите. Орешарски е един от най-добрите министри в правителството...За един милиард няма да го правим на въпрос! ------- Правителството се оправдало за източването с мотива, че ЕС съюз е виновен, били ни спряли два милиарда...
Не ви ли прави впечатление,че когато чужденец иска да научи няколко български думи, това обикновенно са "Здравей" "Моля" "Благодаря" и т.н., а българин като иска да научи чужди думи винаги първо пита за псувните?