Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един кон влязъл в една сладкарница и казал:<BR>- И к’во като съм кон!<BR>И излязъл...
Любими Герои 3,427 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо отишъл до магазина и казал на продавачката - лелче дай ми едно тафе - жената го погледнала учудено и го попитала какво е това тафе, тук нямаме такова нещо - момчето казало: тафе ма лельо ей онова черното където се пие с шикер, тафе тафе -жената изнервена казала момче, нямаме такова нещо тук отиди провери другаде -момчето ядосано казало: да ми ядеш тура като нямаш тафе -жената: простак, глупак как не те е срам да говориш такива неща...... -детето: ааа тура знаеш какво е ама тафе не знаеш ;д ;д Уважаеми служители! Моля тези, които пристигат малко по-късно на работа, да се движат вдясно по коридора, за да не се сблъскват с тези, които си тръгват малко по-рано! В автобуса дядо се обръща към млад мъж: - Синко, не те ли е срам?! Отстъпи място на тази старица! - Това е тъща ми. - Дай й тогава този чувал с картофи, не го дръж на коленете си, така ти е неудобно! Стефчо копае трап. - Отлично, трудовак! - Ще се старая, г-н фелдфебел! - Никакво "ще се старая!". Колко пъти ви е казвано, че на поздрава "добре", "отлично" и пр. се отговаря, не "ще се старая", а "за Вас, г-н командир!" И фелдфебелът с осанка на Наполеон продължава обиколката си. Стефчо продължава да копае. Ротният незабелязано пристига и пита: - Хм, ти защо копаеш този трап? Стефчо е малко смутен, но все пак героически отговаря: - За Вас, г-н командир! Един студент дълго уговарял своя колежка да му дойде на гости: - Ела у нас, да пийнем чай? - Не искам. След някой-друг ден пак: - Ела у нас да пием чай? - Не искам. Най-накрая един ден колежката се съгласила. Тръгнали към квартирата на студента и минали покрая една аптека. Колежката казала: - Я дай да влезем за малко в аптеката? - Защо? - Ами да купим нещо за чая...