Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не знам за другите, но аз с кеф бих плащал "данък разкош". - То ти го плащаш, ама не за твоя разкош...
Бисери 3,362 прегледа
Следващ →

Още вицове

С всяка изминала година осъзнаваш горчивата истина, че на твоята яхта никога няма да има площадка за хеликоптер. Футболен мач между слоновете и мравките. По време на мача слоновете снъпкали няколко мравки. В неговия край треньора на слоновете отива при този на мравките и казва : - Извинявай че дадохте толкова много жертви в мача. Треньорът на мравките казал : - А, няма за какво ние също играхме доста Сизиф бута камъка нагоре към върха, като стигне там камъка се търкаля по склона чак до долу, и после пак го бута нагоре......и това се повтаря нон стоп .Долу под върха стои Едип и го наблюдава. По едно време Едип не издържал и започнал да дава съвети: -Абе,Сизифе, защо като дотътриш камъка до върха, не го подпреш отдолу с един по-малък камък, та да не пада обратно долу? А Сизиф навъсено отговаря: -Абе, Едипе, що не си е..ш майката?!? Вежливостта стана такава рядкост, че някои я приемат за флирт. - Ти защо не си спа вкъщи тази нощ? - Господи, пет години всяка сутрин едно и също...