Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Всяка вечер надеждата ми да си легна по-рано умира някъде из интернет...
Бисери 3,046 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Несебър през лятото - Какво работи новият ти приятел ? - Путканвач ! - Моля ! - Кани минувачите да влязат в ресторанта. - Иванчо, ама верно ли, че по физическо за домашно са ви дали да миришете лепило? Срещат се двама клошари: — Ти къде живееш? — Никъде. — О, значи сме съседи! Срещат се двама бащи. - В кое училище записа сина ти тази година? - Ами в икономическия техникум. А ти твоя? - Еми, в училище за бавноразвиващи се..- казал тъжно човека. - Ми щом го влече... Седи си в местния бар един огромен ирландец и кротко си пие бирата. До него сяда дребно човече с мека китка и си поръчва мартинита. След няколко питиета очите му светнали, наклонил се към ирландеца и тихо му прошепнал: - Искаш ли да ти лапна оная работа? Великанът избухнал, направил човека на пихтия с няколко удара, изхвърлил го през прозореца и пак кротко си седнал на мястото. - Джон, никога не съм те виждал така разярен, какво толкова ти каза тоя? - попитал учудено бармана - Нещо за работа, не чух добре - казал ирландеца.