Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Самоубийството е начин да кажеш на Бог - "не можеш да ме уволниш, аз напускам"
Любими Герои 3,129 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момче влиза в лекарски кабинет с подута и зачервена буза. Докторът го пита: -От какво ти е това, бе момко: -От оса! -Ужили ли те: -А, не успя. Тате я уби с лопатата. чък норис открива бъговете на уйндоус още като погледне инсталационният диск Направили си горските животни кафене.Отишъл един ден заека и си поръчал кафе и кифла.Наложило му се да ползва тоалет и като се върнал кафето му било изпито!Заека много се ядосал и нервно и заплашително започнал да пита:"Кой ми изпи кафето,бе?А?Кажете кой беше?"Станала мечката и казала:"Аз бях?И к’во?"И заекът уплашено й отговорил:"Ем що не изяде и кифлата?" Само да седнеш да работиш - и задължително някой ще те събуди! Ицо Стоичков, човек, който е обикалял насам-натам, естествено разбира от кино, изкуство, култура... та разглеждал една изложба на световно известен художник. По едно време дошъл уредника на изложбата и го попитал: - Мистър Стоичков, да ви помогна с нещо? - Не, благодаря. Знам, че това е известната картина "Селянин люпи семки" от 17век. - Не, мистър Стоичков, това е венецианско огледало от 15 век