Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В моето детство нямаше мобилни телефони, но винаги знаех, къде са моите приятели.
Бисери 2,923 прегледа
Следващ →

Още вицове

(надпис в тоалетна) "Уважаеми посетители,независимо от поставените цели и постигнатите резултати, ПУСКАЙТЕ ВОДАТА!! Ако резултатите надминават очакванията ви,използвайте четката!! - Келнер, повторете! - Поварям:"Аз не съм келнер!" Жените-космонавти в космоса без козметика не летят. Как да се ориентирате в новогодишното празненство: 1. Ако в 23:55 на 31 декември гледате обръщението на Президента и виждате двама, които четат то значи празненството Ви върви по план. 2. Ако виждате Президента наполовина, то значи някой ви е седнал на главата, но празненството върви по план. 3. Ако президентите са повече от три, то значи сте се поувлякли. 4. Ако Президентът е над вас - станете от пода. 5. Ако Президентът буботи смешно, значи тревата ви е добра. 6. Ако Президентът се обръща лично към вас и ви подава ръка през телевизора, то втората и третата "бухалка" трева са били излишни. 7. Ако не чувате и не виждате президента, то значи някой е разбил телевизора. 8. Ако виждате Президента в пламъци - това е отражението на вашата новогодишна елха. Изгасете я и повече не купувайте китайски лампички. 9. Ако Президентът е един, а вие разбирате за какво говори той, то значи на вас ви е много, ама много скучно, но помнете: всичко е поправимо! Свекърва и снаха си говорят. Свекървата: - Тъй като ще живееш доста време в нашата къща, ще ти кажа, че има три правила, които трябва да спазваш. Първо, когато видиш, че китката ми е на ляво, значи съм в добро настроение. Второ, когато видиш, че китката ми е в средата - по-далеч от мен, защото не ми е весело! И трето, когато китката ми е от дясно, не мисе мяркай пред очите! Снахата отговорила: - Е, и аз имам някой правила: когато ме видиш, че съм седнала крак върху крак, пия си кафето, пуша си цигарата да знаеш, че ми е все тая на къде ти гледа китката!