Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Депутатите от ГЕРБ умуват за подарък за ББ. Някой предлага: - Нека да не се изхвърляме, да му вземем нещо малко! Репликират го веднага: - Как така малко, нещо голямо трябва да е. Нали го знаем какъв комплексар е...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Мамо, моята Мими роди момиченце! - Хубаво, че не е момче! - Защо? - В нашия род рогата се предават изключително по мъжка линия!
Семейни
03.10.2017
3,113 прегледа
Следващ →
Още вицове
Над бездната в Мория Балрогът и Гандалф се гледат адски злобно... Гледат си се те и по едно време Гандалф вади нещо, от незнайно къде... Балрогът гледа - лула, Гандалф почва да я тъпче с пушилист и пак започва да гледа Балрога... По едно време Гандалф казва нагло: Да имаш случайно огънче?
В Москва по времето на СССР: - Какви са тия камбани? - Бият всички часовници на Спаската кула. - Господи, тях пък защо?
Фен на Microsoft и Linux разговарят. Първият: - Имам един гаден проблем с Windows 98. В някои случаи, като му дам Shutdown, просто забива и онемява тотално. - Абе, колко пъти да ти набивам в главата, че Microsoft и продуктите им за нищо не стават?! Пълни некадърници и ламери! Годината е била 1998, а те не са знаели даже кое е горе и кое е долу - даваш му Shut down, разбира Shut up!
На плажа: - Иване, ако се удавиш, ще те убия!
Малко момиченце влиза в зоомагазин. Усмихва се мило на продавача и казва с най-нежния се глас: - Искам да си купя едно зайче. Продавачът нежно пита: - Искаш да си купиш, това малко, сивичко, с огромни печални очички зайче или пък, това пухкавичко и мързеливичко бяло зайченце? Момиченцето с усмивка отговаря: - На моя питон, честно казано, му е през оная работа...