Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един статистик се удавил в една река, защото средната й дълбочина била 90 сантиметра...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Мамо, моята Мими роди момиченце! - Хубаво, че не е момче! - Защо? - В нашия род рогата се предават изключително по мъжка линия!
Семейни
03.10.2017
3,114 прегледа
Следващ →
Още вицове
Доктор към пациент на изписването му: - И предайте много поздрави на баба Ви и дядо Ви! - Какви поздрави ще и предавам?! Отдавана са починали? - Щом Ви казвам, че скоро ще можете да им предадете поздрави - предайте им.
Върви една жена през тъмна уличка. Изведнъж страшен глас: — Парите!!! Тя: — Къде? — Искаш ли да живееш? — С кой? — Събличай се! — А ти? — Ако още веднъж гъкнеш ще те… — Гък, гък, гък!
Старите хора дават добри съвети ,защото вече не са в състояние да дават лоши примери
Една майка имала три дъщери и много се притиснявала за какви мъже ще се оженат. Кодовата дума за с/кс била ядохме качамак. Оженила се най-голямата за учител писала писмо на майка си , че в месеца по един път ядат качамак. Оженила се и втарата за доктор писала ядем качамак всяка седмица. Оженила се и най-малката за овчар и писала в писмото до майка си ядем сутрин, обед и вечер качамак и чат пат облизвам качамилката.
Блондинка и брюнетка гледат филм. Главният герой е на прозореца и иска да се самоубие. И тогава брюнетката казва: - Айде да се обжаложим за 20 лева, че ще скочи. - Добре, а аз се обзалагам че няма да скочи - казва блондинката. След 5 минути главния герой скача. Блондинката подава парите на брюнетката, а тя и казва: - Не мога да ти взема парите аз съм гледала този филм и преди. Тогава блондито отговаря: - То и аз съм го гледала преди, но мислех, че няма да скочи отново! ...