Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, моята Мими роди момиченце! - Хубаво, че не е момче! - Защо? - В нашия род рогата се предават изключително по мъжка линия!
Семейни 3,114 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктор към пациент на изписването му: - И предайте много поздрави на баба Ви и дядо Ви! - Какви поздрави ще и предавам?! Отдавана са починали? - Щом Ви казвам, че скоро ще можете да им предадете поздрави - предайте им. Върви една жена през тъмна уличка. Изведнъж страшен глас: — Парите!!! Тя: — Къде? — Искаш ли да живееш? — С кой? — Събличай се! — А ти? — Ако още веднъж гъкнеш ще те… — Гък, гък, гък! Старите хора дават добри съвети ,защото вече не са в състояние да дават лоши примери Една майка имала три дъщери и много се притиснявала за какви мъже ще се оженат. Кодовата дума за с/кс била ядохме качамак. Оженила се най-голямата за учител писала писмо на майка си , че в месеца по един път ядат качамак. Оженила се и втарата за доктор писала ядем качамак всяка седмица. Оженила се и най-малката за овчар и писала в писмото до майка си ядем сутрин, обед и вечер качамак и чат пат облизвам качамилката. Блондинка и брюнетка гледат филм. Главният герой е на прозореца и иска да се самоубие. И тогава брюнетката казва: - Айде да се обжаложим за 20 лева, че ще скочи. - Добре, а аз се обзалагам че няма да скочи - казва блондинката. След 5 минути главния герой скача. Блондинката подава парите на брюнетката, а тя и казва: - Не мога да ти взема парите аз съм гледала този филм и преди. Тогава блондито отговаря: - То и аз съм го гледала преди, но мислех, че няма да скочи отново! ...