Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По време на кукерския карнавал в Перник, освен сергиите с пиене и ядене, най-популярна беше сергията с ножовете...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В близкото бъдеще, ресторант, меню: -задушен заек с карамелизирани картофи и лук шалот. (състав:вода, соя,нишесте, ароматизатор)
Бисери
03.10.2017
3,208 прегледа
Следващ →
Още вицове
Алкохола - е като солта. Може, разбира се, без него. Но не е вкусно.
Знаете ли, че 21.01 е международният ден на прегръдката: "По традиция празникът се отбелязва чрез приятелски прегръдки дори и с непознати хора. Началото му е поставено в студентските среди на западноевропейската младеж, но защо се празнува точно на 21 януари, никой не може да каже. На този ден момчета и момичета се прегръщат, без да влагат някаква интимност. Смята се, че по време на приятелското прегръщане хората обменят душевна топлота. Психолозите изтъкват, че хората, които обичат да се прегръщат, искат да усетят чувството на безопасност, комфорт и обич, а стремежът да се докоснеш до друг човек те тълкуват като проява на доверие. "
Момче и момиче правят секс...момчето решило да се пошегува и казало: -Съжалявам че ти го казвам но съм болен от СПИН. (момичето)- И аз... (момчето)- Е аз се пошегувах... (момичето)- Е вече няма да се шегуваш!
Двама борци се подготвили за лов. Купили Всичко необходимо и тръгнали към гората. Обаче било страшна буря и неможело да се ловува. Качили се в джипа и се набрали с 50км/ч. След малко на прозореца чука някакъж дядо. - Момчета цигара да имате? - Имаме дядо. Подал му единия цигара и се набрали с 150км/ч. На прозореца пак се почукало. - Момчета ами запалка да имате. - Имаме дядо. Дали му запалка и се засвяткали с 300км/ч. Но на прозореца пак се почукало. Бореца отвътре уплашено гледа пак същия дядо. Отваря, а дядото казва: - А бе момчета, да взема да ви бутна малко, че май яко сте закъсали в тая кал.
Двама приятели си говорят по телефона: Казах ли ти вече, че минах на БОБ*? Уфф, казвай ги по от рано такива роботи, защото вчера след като си замина се наложи да проветрявам до сутринта. БОБ* - новата мобилна услуга на Мтел