Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж дълго спори с жена си. Накрая изтормозен се предава: - Добре, нека да бъде на твоето... - Късно е! Аз вече размислих!
Семейни 3,022 прегледа
Следващ →

Още вицове

На вратата се звъни и мъжът отваря вратата. На прага стои тъща му с куфар. - Може ли да остана тук за няколко дни? - пита тя. Той отвръща: - Може, естествено. - И затваря вратата под носа й. Младеж се блъснал с автомобила си в крайпътно дърво. Седи с оцъклен поглед. Ни мърда, ни шава. Идва катаджията, оглежда го и му говори: - Браво, юнак, сложил си колана, нищо ти няма, а виж твоята спътница, не го е сложила и сега се търкаля на пътя с член в устата.... Цигарите поскъпват...Сега учениците искат повече пари за закуски. Младо семейстово в първия ден от съвместния си живот води спор за домашните задължения: Мъжът: - Виж сега жено, слушай ме добре, за да не се налага да повтарям, първо от тебе искам сутрин в 7.30ч има ме, няма ме, закуската да е сервирана и да ме чака, второ - вечер точно в 7.30ч. има ме, няма ме, вечерята да е сервирана топла с ракията и салатата и да ме чака и трето... Тогава любящата му половинка казала мило: - Виж мъжо, аз искам ти само да знаеш в 10.30ч теб има те, няма те, секса започва... - Все си мисля, че първият е била Ева, а не Адам. - Защо? - Защото в библията е написанно:"В началото бе словото..."