Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Прибира се Иванчо вкъщи и майка му го пита: -Иванчо,как мина днес в улилище ? - Бомба! - Бомба по какво ? - По училището.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
За Хелоуин ще се маскирам, като цикъл. После ще закъснея и всички ще се изплашат.
Бисери
03.10.2017
3,277 прегледа
Следващ →
Още вицове
На Иванчо му се преебало, имал малко пари в джоба и решил да ходи в евтин бардак. Спира едно такси, зад волана Марийка. - Карай ме в най-евтиния бардак, който знаеш! - Ами ти току що влезе в него - отговаря Марийка.
Катаджия спира BMW и се представя: - Сержант Петров, женен, с три деца…
В малко селце назначили нов свещеник. Решил човекът да установи контакт с местните жители и тръгнал от къща на къща да се запознава. Някъде в края на деня стига до една къща и чука на вратата. Отвътре се чува съблазнителен женски глас: - Ти ли си, ангел мой? Свещеникът се замислил малко, но отговорил: - Не, но съм от същата фирма....
Иванчо тича при татко си: - Тате, моля те, затвори си очите. - Защо? - Мама каза, че когато ти затвориш очи, ние ще започнем да живеем много по-добре!
Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София! Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец: - Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало? - Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София!