Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Игуменка влиза при монахините и казва: -Имам една лоша и една добра новина. С коя да започна? -С добрата(всички в един глас). -Има краставици. -Ураааа.....А лошата?-питат монахините. -Нарязани са.
Семейни 2,987 прегледа
Следващ →

Още вицове

Комисия отива в детска психо-клиника. Влиза в една стая: - Това е Мишо, на 10 години - казва главният лекар. - Какво хубаво момче… - възкликва комисията. - Как се казваш? - Не знам - крещи момчето. - А на колко си години? - Оставете ме на мира! - пак крещи той. - Докторе, на момчето му потече кръв от носа, трябва да се спре… Ще дойдем пак след година, за да проверим! Дошли след половин година. - Момченце, как се казваш? - Мишо. - А на колко си години? - На десет. - Докторе, как го постигнахте? - Не знам! - креснал главния лекар. - Какво ви е, докторе? - Оставете ме на мира! Из съдебните книжа: \"И обърнете внимание на този факт: на моите забележки той цинично отговаряше с мълчание.\" Студент го скъсали на изпита и стои тъжен пред професора: - Вървете - казва професорът - пиша ви слаб наесен пак ще дойдете. Студентът: - А искате ли да строша чина с чело и ако успея, да ми пишете тройка? - Това е невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшава с чина с чело. - Добре, вървете, пиша ви тройка. А искате ли да строша с чело стената, да изляза и пак да вляза и вие да ми пищете четворка? - Е, това вече е съвсем невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшил стената с чело, излязъл и пак влязъл. Професорът удивено: - Е, пиша ви четворка, вървете. - А искате ли да се изпикая върху вас и да замиришете на парфюм, ако се получи, пишете ми шестица! - Съгласен! Студентът се изпикал върху професора, той се помирисъл и казал: - Нещо не мирише много на парфюм. - Хм, вярно, че не мирише. Е, нищо и четворка ми стига. - Моят мъж се сърди, когато не знае за какво харча пари. - Тогава му кажи. - Ако му кажа, просто ще побеснее! Снежанка се прибира една сутрин, Дядо Коледа я вижда, че не е във форма и я пита: - Какво стана, Снежанке, къде беше цяла нощ? - Ми много се напих, и не знам къде бях, какво правих... Само се сещам, че по едно време срещнах снежния човек и му направих свирка? - Така ли, и как беше? - Топи се в устата...