Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо превишихте скоростта? - Исках да стигна вкъщи преди да почне да действа водката.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако котарака ви не може да привикне да ползва тоалетната? Тогава му разрешете там да чете и пуши!
Бисери
03.10.2017
3,787 прегледа
Следващ →
Още вицове
Преподавателят по право влиза за първа лекция. Първото, което прави, е да попита за името на студента на първия ред: – Как се казвате? – Нелсън. – Веднага напуснете залата и никога повече не се връщайте! – заповядал той. Нелсън бил объркан. Преподавателят заплашително тръгнал към него и той бързо събрал нещата си, станал и напуснал учебната зала. Всички били уплашени и ядосани, но никой не казал нищо. – Много добре! Да започваме. За какво са законите? – попитал преподавателят. Студентите все още били уплашени, но бавно започнали да отговарят на въпроса. – За да има ред в нашето общество. – Не! – За да може хората, които правят злини, да плащат за действията си. – Не! Не! Някой знае ли отговора на този въпрос? – За да възтържествува справедливостта – отговорило срамежливо едно младо момиче. – Най-накрая! Справедливост! Какво е справедливост?!! Всички студенти вече започвали да се ядосват на отношението на преподавателя. Продължили обаче да отговарят. – Да се защитават пpaвaта на хората... – Добре, добре. Пробвайте пак! – Да се прави разлика между доброто и злото, да се награждават тези, които постъпват правилно… – Добре... е, отговорете на следния въпрос: правилно ли постъпих, когато изгоних Нелсън от лекцията? Всички се смълчали, никой не отговорил. – Искам единодушен отговор! – Не! – всички студенти отговорили в един глас. – Може ли да кажем, че постъпих несправедливо? – Да! Да! – Защо тогава никой не направи нищо по този повод? Защо искаме зaкoни и пpaвила, ако нямаме вoлята да ги пpaктикyвaме? Всеки от вас има зaдължeнието да гoвори, когато стане cвидeтел на нecпpaвeдливост. Не пpaво, а зaдължeние! Всички вие! Всички вие! Никога повече не мълчете! И идете да извикате Нелсън. Между другото, той е вашият преподавател, аз водя друга дисциплина. И знайте, че когато не зaщитaваме пpaвата си, гyбим дocтoйнcтвoто си, а дocтoйнство не може да се дoгoвaря!
Студент се явява на изпит. Нищо не знае и решава да подкупи професора. Предава си работата, и в студентската книжка загръща 6 банкноти с бележка ”по една за всяка единица”. След изпита си получава книжката, а в нея - четири банкноти и бележка ”ресто”.
Толкова си грозен, че са те сложили на реклама за противозачатъчни.
Един кандидатства за рабора в цирка. Шефът на цирка го пита: - Какво умеете? - Мога да имитирам котарак. - Не става, да мяука може всеки. - А да се ядат мишки всеки ли може?
Ако се вярва на прогнозите на синоптиците, утре е четвъртък.