Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Проговори ли? — Не, всичко опитах, сигурно нищо не знае! — Изгори ли му петите? — Да! — Пусна ли му ток? — Ама разбира се, как без ток! — Отряза ли му кутрето? — Да бе шефе! — А даде ли му от мусаката, която сготви жена ми? — Е шефе, аз да не съм звяр!
Разни 1,450 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разбойници хващат Червената шапчица. - Окей, сладурано! Даваме ти шанс - питам те гатанка. Ако отговориш правилно - пускаме те. Ако ли не - ще те оправим всичките поред! - Ами питайте! - Добре! Мъничко, червеничко, яде се. Що е то? - Въглища! - без да се замисля казва Червената шапчица. - Ха-ха! Добре! Хайде, момчета! Четири часа групов секс. Запотен и доволен, главатарят пита пак. - Окей! Ако отговориш, те пускаме, ако ли не - знаеш какво. - Питай! - Мъничко, червеничко, яде се. Що е то? - Въглища! - категорична е Червената шапчица. - Хайде момчета! Пак! И така 7-8 пъти. Вече грохнал, главатарят й се моли: - А,бе,момиче! Пак същата гатанка те питам! Не се ли сети? Ягодка е! Кажи ягодка! - А,въглища,въглища! - Пешо вкъщи ли е? - Не. Пешо го няма вече Той напусна нашия свят - Какво бе, да не е умрял? - Не, включи се в Интернет. Мъж бил при любовницата си. Тя живеела на 6 етаж. Точно по време на сладката ебня се звъннало на вратата. - Лелеееее, тва е мъжът ми, той е полицай и е много луд, ще те застреля! По-добре скачай от балкона! Скочил мъжът и падайки надолу се помолил на господ: -Господи, ако сега ме спасиш - никога повече няма да ходя по чуждо! В този момент под блока минал камион с бали памук и мъжът паднал на меко, поотърсил се видял, че му няма нищо, па рекъл: -Господи, човек когато е на зор, за колко кратко време колко много глупости може да изрече! Общо взето всички жени биха били облечени в кожени палта, да карат кадилаци и да бъдат безкрайно обичани от мъжете си ако последните бяха непрекъснато в процес на ерекция. Млада жена казва на мъжа си, докато ходят по улицата: - Ако не влезем в този бижутериен магазин сега - ще почна на висок глас да те наричам тате!