Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из ученическо съчинение: "Анна се хвърлила под влака и той дълго влачил жалкото й съществувание."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Последните думи в съда на терорист-камикадзе: - И кое копеле ми смени динамита с пиратки? Целият автобус се смее, а аз се насрах!
Черен хумор
03.10.2017
2,311 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво казва блондинка когато отиде в антикварен магазин? - Имате ли нещо ново?
- Кажете, истина ли е, че трудът е направил от маймуната човека? - Да, истина е. Но вашите предци, като гледам, май не са много работили.
Днес гост в студиото ни е известният дресьор на крави Иванов! — Г-н Иванов, номерът Ви поразява всички с необичайността си. Нали е всеизвестен факт, че кравите са глупави животни и не се поддават на дресировка. Как постигнахте такива големи успехи с тях? — Сравнително лесно. Преди да започна да работя в цирка, бях системен администратор в една счетоводна къща…
Лейтенант крещи на войниците: - Тук има само три правила: "Млъкни!", "Яж!" и "Слушам!". И за да провери дали всички са разбрали, пита: - И така, глупаци, кое е първото правило? Шейсет гърла изревават: - Млъкни, господин лейтенант!
Новодошъл в ЮАР бял отишъл на кино. Отишъл на първия етаж и що да види - целият етаж пълен с негри. Седнал той на свободна седалка, а онзи до него: - Хей, ти май си нов? - Да. - Не виждаш ли, че тук всички сме негри, върви на втория етаж! Там са белите! Качил се той горе и седнал на свободно място. След време му се допикало. - Извинете, къде е тоалетната? - Ти май си нов? - Да. - Ами нали си на вторя етаж, върви се изпикай през балкона. Долу всички са негри! Послушал го той, и докато пикал се чуло: - Хеей! Ти май си нов? - Да. - Ами разтръскай го малко, не съм само аз негър тука!