Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно семейство имало две момченца. На по-голямото постоянно купували играчки, а на другото не. Един ден по-голямото казало на по-малкото: - Мале виж се ’къв си смотан и тъп. Наш’те на мене постоянно ми купуват разни работи, а на тебе нищо! По-малкото отговорило: - Може да съм смотан, ама не съм болен от левкемия!
Гадории 3,127 прегледа
Следващ →

Още вицове

„Скучно ми е!”- каза Ева на Господ! „Ева,като твой създател те познавам изключително добре и знам от какво имаш нужда!!!” -каза Господ на Ева-„Трябва ти нещо силно физически и слабо психически,нещо егоцентрично,егоистично и самовлюбено! Ева се усмихна и се поклони пред Великия Творец! „То ще се нарича „мъж”,ще носи името Адам и за да отговаря на описанието ще му кажем че е създаден първи!!!”-каза Господ на Ева:)) Решил Леман да се самоубива след поредния си ужасяващ мач с Арсенал. Чудел се как да се самоубие и решил да се хвърли пред един автобус. Скочил, но автобуса му минал под плонжа. Футболен мач. Нападателят се отправя с гневно изражение към съдията: - Как се казва кучето ти? - Аз нямам куче. - отговаря съдията. - Е може ли слепец без куче? Най-икономичният човек - това е нудист на диета. Двама приятели докато пътували ги застигнала буря и останали да пренощуват в дома на богата вдовица. След 9 месеца единия от тях получил писмо от адвоката на вдовицата и ужасен позвънил на другия: - Помниш ли, че по време на похода ни пренощувахме в дома на една вдовица?... - Помня.... - Помниш ли как ти няколко пъти ходи в нейната стая и след това се хвали колко добре си я оправил? - Ами.... помня.... - Ти да не си използвал моето име? - Ъъъъ... да..., защо, да не би да е родила? - Не, но можеш да ме поздравиш! Вдовицата е умряла и ми е завещала цялото си състояние.