Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Годишнина от сватбата. На вратата се звъни и момче поднася голям букет рози на жената: -Доставка, госпожо, подпишете тук моля... Жената намръщено отговаря, подписвайки: -Да, и сега мъжът ми ще очаква цяла седмица да съм с вдигнати крака... -А защо не пробвате с ваза, госпожо?
Семейни 2,980 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек умрял, издигнал се на небето и попитал Бог: - Господи, кажи ми как създаде Вселената? - Сингулярност, после Големия взрив, експоненциално разширение... Вашите физици по принцип разбраха всичко правилно. - А как създаде всички живи същества? - Е, как... Първо, абиогенеза, после РНК-света, после еволюцията, клетките, след това многоклетъчните организми... - А как създаде човека, Господи? - Дарвин го е описал. Първо приматите, после използване на инструменти, реч, изправена стойка... Да не би да си бягал от училище? - Господи, но Библията казва за седемте дни, за създаването на човека от глина... - А ти самият, ако беше тогава на Синайската планина, как би обяснил всичко това на неграмотни овчари с бронзови мечове - за кварк-глуонна плазма, ДНК и естествен подбор? По случай празника на полицая, в КАТ бяха връчени много награди: пистолети; полицейски значки; палки; пътни знаци(ограничение на скоростта до 60 и 40км, а за особено отличилите се до 20 километра, също и паркирането забраненно с безсрочен лиценз! Петка и Чапаев стоят на двата бряга на реката. Петка крещи: - Чапаев, как да мина на другия бряг? Чапаев: - Петка, как може да си толкова тъп? Ти и без това си на другия бряг! Вървят трима арменци по улицата, пред тях се разхожда красива девойка. Единият арменец казва: - Ех, за да преспя с такава девойка, бих дал и пет хиляди! Вторият: - Какви пет, аз и десет не бих пожалил! Третият: - Абе, вие добре ли сте?! Такава красавица трябва да първо да я облечеш, да я обуеш, да й подариш скъп автомобил, да я водиш всяка вечер на ресторант! Девойката се обръща: - Извинете, а кой от вас се обади трети? Арменците: - Върви си, върви си, не се бъркай в чужди разговори... - Скъпи, днес шефът ми каза, че съм красавица! - Сега убеди ли се, че е извратен?!