Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Гордея се, че съм твой приятел!
Бисери 3,268 прегледа
Следващ →

Още вицове

Искам да съм шампион,но не за медал,слава и пари,а за да дам едно истинско интервю. - Как се почуствахте като разбрахте,че сте шампион? - Сереше ми се, ама трябваше да се усмихвам. - Вълнувахте ли се преди състезанието? - Естествено, като ме няма не знам дали баджанака ще събере хора за клането на прасето. - На какво дължите успеха си? - Тренерът ми стопяваше лагерите. - Кое ви подкрепяше? - Ми дават разни хапчета, де да знам какви,казват че са витамини. -Кого искате да поздравите? - Баджанак, да си взема медала и идвам,трябва да е останало от прасето и виното! - За какво си прибрал тази дъска в къщата? - Лекарство за тъщата срещу безсъние! Отиват на кафе четирима митничари,сядат на масата,поръчват си кафе и вадят по кутия цигари. всеки изважда кутии Марлборо и Давидофф. Единствено един от тях вади кутия Горна Джумая. Другите се спогледали и го попитали: - Бе ти откаде имаш пари за Горна Джумая ве ? Марийка казала веднъж на Иванчо: - Ама ти много заекваш, бе, Иванчо. А той й отговорил: - О-о, ти да в-видиш с-сестра ми - тя д-докато к-каже "н-не", и хоп - б-бременна в т-третия месец. Две приятелчета си говорят на секс тема: - Мноого ми се чука, ама ужасно мноого! - От кога не си чукал? - Мноого отдавна, щом снощи сънувах даже, че правя чекии..