На пейка в парка седят двама пенсионери.
- Старея, приятелю, старея...
- Чак сега ли забелязваш?
- Вчера бях на модно ревю. Пред очите ми минаха толкова красиви момичета, а единственото, което ми дойде на ум бе, че от тях би могъл да излезе чудесен баскетболен отбор...
"Излизаме с жената от магазина, а отпред стои мъничко котенце. Жена ми с умиление казва:
-О, колко е сладичко! Дай да му откъснем главата!"
Хората наоколо с ужас се обърнаха и ни гледаха с отвращение, докато не извадихме рибата от торбичката..."