Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителят поздравява учениците в клас. - Добър ден, деца. - Добър ден, господин учителю, - отговарят всички. Само Иванчо гледа през прозореца и мълчи. - Защо не поздравяваш, Иванчо? - Защо да лъжа, че денят е добър, когато вали такъв пороен дъжд.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Щом когато изтегля пиратски филм на Асен Блатечки идва самия той ! Тогава спешно ми трябва пиратско копие на библията.
Бисери
03.10.2017
3,036 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена казва на мъжа си: - Мъжо, да знаеш, тамагочито ни е бременно! - Остави ме на мира! Не виждаш ли, че гледам мача. - Бременно е, казвам ти! - Абе, жена, не е възможно да е бременно. Не е заложена такава програма. - Ама, мъжо. Тук пише: "Бременна съм" - Глупава гъска! Кога ще се научиш да не ми пипаш пейджъра.
Умира последния DOOM-ер и естествено по всички исторически закони слиза в Ада. На вратата го посреща самия Сатана със следните думи: "Абе нали си последния герой от това поколение имаш право на три желания" Както се досещате трите желания на нашия герой били: "IDDQD, IDKFA и отвори шибаната порта!!!" Речено - сторено.... След около половин час Свети Петър който по това време се отбивал на колегиално посещение запитал Сатаната: "Абе тоя пич защо пищи така? Нали му изпълни желанията?" А Сатаната му отговаря: "Е, колега, нали преди два дни се ъпгрейднахме до Heretic...
Знаете ли защо Сидеров иска да е президент? Защото му е писнало да е мъж под чехъл?
Вървял си Аладин из пустинята и намира една лампа. Разтъркал я и от нея излязал духа и ми казал: - Ти ме освободи от лампата Аладин. Сега за благодарност щв ти изпълня едно желание. Аладин мислил и казал: - Мии, сега има една воина в Ирак и ако може да я спреш, заштото много хора умират сега там и ми е много гадно. - Аладин, аз толкова време сам стоял в тази лампа, откъде да знам каде се намира Ирак... намисли си друго желание. Аладин мислил и каза: - Тогава искам да напражиш жена ми първа красавица. - Дай една нейна снимка да я видя! Аладин дал. Духът гледал, гледал и рекъл: - Та къде казваш се намира Ирак?
Две бабки си приказват пред блока: - Не случихме на джипи, ейй... уж лекува мъжа ми от пневмония, пък той умря от жълтеница. - Ааа, наш`то джипи е много компетентно - от к`вото те лекува, от това си умираш!