Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Имате на разположение 5 минути... Остават ви още 4 мин. и 99 сек.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Моят приятел разбра, че си имам любовник! Сега и двамата идват към мен, какво да правя?! Дали да не звънна на мъжа ми?!
Бисери
03.10.2017
3,153 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Идея си нямам, какъв подарък да направя на жената за осми март, но хем да не харча, а и хем да се зарадва. - Напиши й анонимно любовно писмо...
Вървят Прасчо и Мечо ПухХх из гората и по едно време какво да видят - ПУШКА! Понеже и двамата преди не били виждали седнали да я разглеждат. Въртят, сучат, по едно време Прасчо погледнал към цевта и, О НЕ !!!!, в този момент Мечо Пух натиснал спусъка. Гърмежът изкинтял из цялата гора. Прасчо се въргаля мъртво ранен и квичи (КВИИИК- КВИИИК-КВИИИК) - Смей се, смей се, свиньо нйедна, ма знаеш ли как ми писнаха ушите - рекъл ядосано Мечо Пух
Училище е мястото, където се шлифоват паветата и се унищожават диамантите. Робърт Ингерсол
Две мутри, Драго и Владо, си седяли в едно елитно заведение. Драго попитал Владо: - Абе браточка, Дядо Коледа има ли си жена?! Владо му казал: - Драго остави ме да си пия уийскито и не ме занимавай с глупости! Тогава Драго му казал: - Добре бе браточка каква му е Мери Крисмъс на Дядо Коледа?!
Манчестер Юнайтед играе срещу Рома. Рома губи с 0-6. Коментаторите: - Интересно, какви ли смени ще направи треньора? - Аз бих пуснал втори вратар.