Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стоянка на таксита в краен квартал. Бабичка, с две пластмасови туби, се качва в едно от такситата и казва: - Момче, закарай ме до Централна баня за минерална водичка. Таксиджията я откарва до мястото, а бабата вади три монети по десет стотинки и му ги подава. - Какво е това ма, бабе? Какви са тия трийсе стотинки? - Толкова имам бе, момче. Ако имах четирисет, щях да си дойда с трамвая….
Шофьори 5,916 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ед карал по магистралата, когато го спрял пътен полицай и му съобщил, че е спечелил хиляда долара награда за безопасно шофиране. - За какво ще изхарчите парите? - попитало ченгето. - Може би ще си извадя шофьорска книжка - захилил се Ед. - Не му обръщайте внимание - казала Джени, която седяла на предната дясна седалка. Прави се на много умен, когато е поркан и друсан. В този момент Рей от задната седалка изсъскал: - Казах ви, че няма да стигнем далече с крадена кола! Докато полицаят осмислял всичко това, от багажника започнало да се тропа и отвътре се разнесъл приглушен глас: - Минахме ли вече границата? Кратка история на Русия (отчасти и нашите страни). 1907 г. Жандарм конвоира болшевик към затвора. 1917 г. Болшевик конвоира жандарм към затвора. 1937 г. Болшевик и жандарм лежат в затвора. 1997 г. Стар - престарял жандарм вижда на улицата стар - престарял болшевик да продава гевречета. Жандармът ехидно се усмихва и пита: - Хе, хе, нима навремето бащицата - цар ти забраняваше да търгуваш с гевречета, а? Двама английски джентълмени седят в клуба. - Кажете, Джеймс, какво мислите за бягането за здраве? - Аз смятам, Арчибалд, че това е една голяма глупост! - Защо смяташ така, Джеймс? Всички казват, че е полезно. - Виждете ли, Арчибалд, когато тичам за здраве, винаги ми се разлива уискито от чашата... Мъжът е: На 16 години, като флейта - само да я пипнеш и вече свири. На 30, като цигулка - 15 минути я настройваш, час свириш. На 45, като виолончело - час настройваш, 15 минути свириш. На 60, като пианино - свириш само с пръсти. На 70, като диригент - само дава указания. Попитали малката Нора какво би направила, ако има много пари. - Ще си купя бяла рокля, бели обувки, бели чорапки и бяла шапчица! - И после какво? - Ще ги цапам, ще ги цапам, ще ги цапам...