....В бар седят приятели, влиза една мадама и сядя на бара.
Започват коментари и единят казва:
-Снощи спах с тая...
Мадамата се обърнала и казала:
-Ми да си ебал, да неси спал...
Стоянка на таксита в краен квартал. Бабичка, с две пластмасови туби, се качва в едно от такситата и казва:
- Момче, закарай ме до Централна баня за минерална водичка.
Таксиджията я откарва до мястото, а бабата вади три монети по десет стотинки и му ги подава.
- Какво е това ма, бабе? Какви са тия трийсе стотинки?
- Толкова имам бе, момче. Ако имах четирисет, щях да си дойда с трамвая….