Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Народно поверие. Да пуснеш жената до мола "само да разгледа" - е на големи пари. За магазините.
Бисери 2,998 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек отива на бар. Пие набързо по две, три питиета на крак. Забелязвайки това сервитьорът го попитал: - Господине, защо не сядате? - Защото съм се заклел на жена ми вече да не сядам в бар. От градски кенеф се чува: - Хъъъ, хъъъъъ - в първата кабинка. - Хъъъ, хъъъъъ - във втората кабинка. - Хъъъ, пльок! - в третата. - Е, блазе ти... - Кво бе, изпуснах си часовника. След малко оттам пак: - Пльок. - Блазе ти. - Не бе, бръкнах да го извадя. Две мравки тръгнали на лов за слонове. Стоят в засада на един клон, слонът минава отдолу и те му скачат на врата. Едната мравка вика на другата: - Сега остана само да го съборим и като падне да го сритаме... Строи се нов квартал. Пътят до него минава през гробището. Мъж се прибира след втора смяна, достатъчно подпийнал. Минава през гробищата и без да иска пада в една яма. След половин час минава втори мъж, също подпийнал. Чува, как от ямата се носят някакви стонове. Приближава се и поглежда вътре: - Кво, студено ли ти е? - Ддддддаааа! - А защо си се откопал тогава? -Знаеш ли какво е "обективно мнение"? - Субективното мнение на шефа, разбира се!