Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Говорили си двама хакери-приятели:<BR>- Леле човек т’ва живота е много лесна и проста игра бе!<BR>А другият казъл:<BR>- Да, да! Лесно ти е ’щото си се пуснал на "Easy" я се пусни на "Hard" да видиш к’во е!
Програмисти 2,681 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, този чичко защо няма коса? - Тихо, ще те чуе! - А той не знае ли? Старшина към войниците: - Така, бойци, взимате лопатите и копаем яма размер 3х3х3 метра. - Господин старшина, а не е ли по-добре да изкопаем три ями по 1х1х1? - Вие идиоти ли сте? Каква е разликата? Копайте три, ако искате. Ревизорът се оказа недоверчив и три пъти преброява подкупа... Млад дресьор на лъвове отива да търси работа в един цирк. - Имате ли опит в работата с лъвове? - пита го директорът на цирка. - Да, разбира се. Моят баща беше дресьор, още в детските си години съм се учил от него. - Наистина? Можете ли да накарате лъв да скочи през горящ обръч? - Мога. - А да построите пирамида от шест лъва? - Също мога. - А поне веднъж слагали ли сте си главата в устата на лъв? - Да... веднъж съм го правил.. - Защо само един път? - чуди се директорът. - Как да ви кажа... Търсех там баща си... Прибирам се към къщи и по пътя измислих невероятно смешен виц. Щях да го кача, но докато си отварях биричката, за нещастие, го забравих. Но вие тъй или иначе гласувайте и сложете 5 усмивки! МОЛЯ!!!