В клуба на лордовете.
- Джентълмени, вчера имах интересна случка. Представете си: силен студен дъжд, седя си пред камината. Изведнъж се чува на вратата. Отварям и виждам една прекрасна лейди - вир-вода...
- И по нататък?
- Разбира се, поканих я. тя трепереше от студ и помоли за уиски, но то не я сгря, и помоли да седне в скута ми, зада се сгрее.
- И??!!!
- Кълна се, господа, няма да мине и половин година и ще е моя!
Учителката казва на учениците.
- Деца кажете ми коя част от тялото ми ви харесва и аз ще ви кажа какви ще станете като пораснете.
Да видим Петърчо на теб коя част от тялото ми ти харесва.
- На мен ми харесва косата ви.
Учителката отговаря.
- Значи ти ще станеш фризьор.
Става Стоянчо и казва.
- На мен ми харесват зъбите ви.
- Значи от теб ще излезе зъболекар. - отговаря учителката.
Иванчо вдига ръка и учителката го пита.
- Кажи Иванчо на теб коя част ти харесва.
- Ами не, аз само исках да кажа, че току що открих, че като порасна искам да стана млекар.