Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Учителката казва на учениците. - Деца кажете ми коя част от тялото ми ви харесва и аз ще ви кажа какви ще станете като пораснете. Да видим Петърчо на теб коя част от тялото ми ти харесва. - На мен ми харесва косата ви. Учителката отговаря. - Значи ти ще станеш фризьор. Става Стоянчо и казва. - На мен ми харесват зъбите ви. - Значи от теб ще излезе зъболекар. - отговаря учителката. Иванчо вдига ръка и учителката го пита. - Кажи Иванчо на теб коя част ти харесва. - Ами не, аз само исках да кажа, че току що открих, че като порасна искам да стана млекар.
Разни 2,104 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кеворкян: "-Материални претенции към България имате ли?" Симеон C.: "-Как материални?" Кеворкян: "-Имуществени?" Симеон C.: "-Как? Не. От собствената си страна ! Не! От мене това няма да видите, независимо при какви обстоятелства, обстановки и положения – категорично не!" (Разговор воден на 8 февруари 1990 г. и публикуван в книгата на Кеворкян "Разговори със Симеон Втори" Иванчо отишъл войник. Там попаднал на старшина, който се мислел за много умно копеле и обичал да се задява с Иванчо: - Иванчо, кажи три. - Три. - Кой ти го наби. - Иванчо, кажи пет. - Пет. - Да ти го туря и отзад и отпред. Писнало му на Иванчо и решил да си го върне на старшината. -Другарю старшина, кажи петнайсет. Старшината великодушно решил да даде шанс на Иванчо да го затапи. - Айде, петнайсет. - Чукам жена ти! - Е, ама няма рима. - захилил се старшината. - Няма рима, ама е вярно! Вървели четирима пича. Единия на кокаин, втория на хероин, третия напушен, а на четвъртия напълно трезвен. Вървели си те по улицата и пред тях една стена. Първия казал: - Хайде да я прескочим! - Не, по-добре да минем под нея! - казал втория. - Момчета, защо да се мъчим, тук ще купонясваме! - казал напушения. Накрая трезвения не издържал: - Абе, момчета, КАКВА СТЕНА!!! Между данъчни инспектори: - Ще празнуваме с колеги, дали може да ми препоръчаш някой хубав ресторант? - Да, наскоро ми препоръчаха един - кухнята е разкошна, интериора и обстановката - също, келнерките - готини инай-важното - нямало касов апарат... В химическото чистене: - Знаете ли, как може да се изкара химикалка? - А къде сте я пъхнали?