Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Молят стар морски "вълк" да разкаже за най-страшната буря в живота му. Той се замисля за момент и казва: - Това се случи на другия ден след сватбата ми, когато хвърлих фаса на пода на хола... Беше страхотно!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Едно време е имало всичко щом всички приказки започват с „Имало едно време“…
Бисери
03.10.2017
3,364 прегледа
Следващ →
Още вицове
Изригването на вулкана Ейяфятлайокутъл - това е само планирана профилактика на отоплителната система на Исландия.
На симпозиум на фармацевтични комании се представя нов вид хапче. Пръв излиза представителят на Франция и казва: -Нашата компания разработи хапче, което след изпиването му, пенисът ти става 22см на дължина. Запитване от журито: -А на дебелина? Отговор: -Ние нямаме проблем с дебелината. Втори излиза екипът на Русия. -Ние направихме хапче, което след изпиване ти го прави 30см обиколка. Въпрос от публиката: Ами на дължина? Отговор: - Ние нямаме такива проблеми. Трети излиза екипът на България. -Хапчето, което изобретихме ние, след изпиване ти го прави като ПЪПЕШ. Запитване от журито: -Ама как така като пъпеш? На дължина или на дебелина. Българите отговарят: -Ние нямаме проблеми с дължината и дебелината - НА ВКУС !
Учителката пита Иванчо: - Кога се берат черешите? - Когато кучето на съседа е вързано, госпожо.
На чукчата му попаднали отнякъде сума пари, и к’во да ги прави - вложил ги в банка. Здрав влог, едър спестител един вид, изпращат го с уважение. На другия ден обаче чукчата пак пристига в банката. - Тегля си парите. - Ама как, ама защо… Тегли и това е. Ама си ги иска и в чисто нови банкноти. Какво да го правят - клиент. Нареждат му един куп нови банкноти. Сяда в един ъгъл, брои ги, и отива пак на касата. - Пак ги внасям. Клиент, какво да го правят… Издават му нова книжка, изпращат го с уважение. На излизане чукчата вика: - Утре пак ще дойда да си ги преброя.
Руснаците отишли в завода на мерцедес за да обменят опит с немските си колеги. - Как разбирате дали клата е сполучлива? - Ами пускаме 1 котка вътре, ако не умре до 2 дни значи не става. Минала визитата, тръгнали си руснаците, след време от мерцедес решили да командироват свои иженери във ВАЗ за да видят тяхното производство. Отново дошъл ред на въпроса: - Как разбирате дали клата е сполучлива? - Ами пускаме 1 котка вътре, ако не избягя до 2 дни значи става.