Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно време е имало всичко щом всички приказки започват с „Имало едно време“…
Бисери 3,364 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изригването на вулкана Ейяфятлайокутъл - това е само планирана профилактика на отоплителната система на Исландия. На симпозиум на фармацевтични комании се представя нов вид хапче. Пръв излиза представителят на Франция и казва: -Нашата компания разработи хапче, което след изпиването му, пенисът ти става 22см на дължина. Запитване от журито: -А на дебелина? Отговор: -Ние нямаме проблем с дебелината. Втори излиза екипът на Русия. -Ние направихме хапче, което след изпиване ти го прави 30см обиколка. Въпрос от публиката: Ами на дължина? Отговор: - Ние нямаме такива проблеми. Трети излиза екипът на България. -Хапчето, което изобретихме ние, след изпиване ти го прави като ПЪПЕШ. Запитване от журито: -Ама как така като пъпеш? На дължина или на дебелина. Българите отговарят: -Ние нямаме проблеми с дължината и дебелината - НА ВКУС ! Учителката пита Иванчо: - Кога се берат черешите? - Когато кучето на съседа е вързано, госпожо. На чукчата му попаднали отнякъде сума пари, и к’во да ги прави - вложил ги в банка. Здрав влог, едър спестител един вид, изпращат го с уважение. На другия ден обаче чукчата пак пристига в банката. - Тегля си парите. - Ама как, ама защо… Тегли и това е. Ама си ги иска и в чисто нови банкноти. Какво да го правят - клиент. Нареждат му един куп нови банкноти. Сяда в един ъгъл, брои ги, и отива пак на касата. - Пак ги внасям. Клиент, какво да го правят… Издават му нова книжка, изпращат го с уважение. На излизане чукчата вика: - Утре пак ще дойда да си ги преброя. Руснаците отишли в завода на мерцедес за да обменят опит с немските си колеги. - Как разбирате дали клата е сполучлива? - Ами пускаме 1 котка вътре, ако не умре до 2 дни значи не става. Минала визитата, тръгнали си руснаците, след време от мерцедес решили да командироват свои иженери във ВАЗ за да видят тяхното производство. Отново дошъл ред на въпроса: - Как разбирате дали клата е сполучлива? - Ами пускаме 1 котка вътре, ако не избягя до 2 дни значи става.