Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съвет за софиянци: "Никога не се оплаквайте на съсед без кола, че имате проблем със запалването!"
Бисери 2,956 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една двойка решила да се жени и момичето завело приятеля си да се запознае със семейството й. Хапнали, пийнали, и по едно време младежът се изправил и казал: "Искам, преди да се оженим, да знаете някои неща за мен. Аз, казал, обичам честичко да си пийвам, абе направо се напивам". Тъщата, като чула това, казала "Ама..", но той я прекъснал: "Няма ама, да се знае. Освен това, като се напия, ме избива и на бой, абе направо се бия". Тъстът, като чул това, понечил да се обади: "Ама.." "Няма ама - прекъснал го кандидат-зетя - да се знае". Най-накрая, след всичко, ми се приебава. Но не всеки път от жената, а от време на време и от балдъзата..." Годеницата му като чула, казала: "Ама..как.." А балдъзата я срязала: "Няма ама, отсега да се знае" Влюбена двойка в разгара на страстта. Секунди преди това дрехите им са се свлекли по пода. Става горещо... - Моля те, не бързай - дрезгаво казва момичето. - Целуни ме първо... - Защо - пита момчето. - За да станеш принцеса ли? Питат радио Ереван: — Как е бъдеще време на глагола прозявам се? — Спя. - Защо уволняват митничарите без висше образование? - Защото трябва да си поне висшист, за да може да живееш с толкова ниска заплата... Жена се прибира от пазар с голяма препълнена чанта. Мъжът и помага да изпразни продуктите и назидателно и казва: - Скъпа, на твоята възраст не трябва да носиш толкова тежко... - А ти какво ще ме посъветваш? - По добре ходи няколко пъти на пазар...