Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една дама се качила във влака и влязла в купето при един арменец. Багажът и бил много тежък и преди да качи последната чанта от нея се чуло: “Пръц!”. Тя се извинила и претеснено казала на арменеца: - Господине, нека си остане между нас! - Ти да не си луда! Я отвори прозореца да излиза навън!
Разни 1,874 прегледа
Следващ →

Още вицове

Rammstein в Ориент 33. Трябва ли да е смешно !? Един евреин изпуснал монета от 25 цента и се навел да я вземе толкова бързо, че тя го ударила по тила. Една блондинка влезла в един секс-шоп. Гледа, гледа и накрая избира: - Ето това зеленото ще взема, това черното ще взема и ейй това червеното ще взема! - Нямате проблеми г-це, само за червеното трябва да говорите със събсвенника - това е пожарогасителят! Знаете ли, че сегашното(40-тото) Народно събрание е гласувало 64 процента от приетите от него закони при липса на кворум (т.е. незаконни закони:-) (информация излъчена по Канал 1 на 13.12.2006) Вървял Иванчо по двора и си навивал един червей на пръста като синджирче насам - натам. Видял го дядо му и го попитал: - Иванчо, можеш ли да направиш тоя червей да е твърд? Имаш пет лева от мен ако успееш. Иванчо цяла нощ не спал и мислил, обаче на другата сутрин носи и показва червея прав като свещ. - Как го направи Иванчо такъв? - попитал дядо му. - Просто Дядо! Намерих една кутия с лак в гаража. Топнах го вътре и го закачих докато изсъхне. И сега е твърд. На другата сутрин дядо му го среща и усмихнат му казва: - Иванчо, ето ти пет лева от мен и десет от баба ти!