Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Спечели веднага iPhone 5 !!! Изтрий тук ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ с ключ или стотинка!
Бисери 3,048 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един заекващ спрял на улицата друг човек и го попитал: - И-и-извинете, ддда знаете къде е уч-уч-училището ззза зззаекващи? - Ти пък, за какво ти е училище, я гледай как хубаво си заекваш... - Кое е най-мощното оръжие? - Крайцерът \"Аврора\": един изстрел и 80 години разруха! В една хотелска стая трябвало да спят бай Ганьо и Джон Тери. Нашенецът тъкмо заспал и Тери почнал да го рита в главата. Събужда се бай Ганьо и го пита: - Що ме риташ бе? - Тренирам фалове - казал Тери и заспали. На следващата вечер действието се повторило, нашето момче пак пита: -Що ме риташ бе? А Тери казал: - Тренирам дузпи. Легнал пак бай Ганьо и си казал: - Аз ще те оправя тебе. На следващата вечер бай Ганьо изчакал Тери да заспи и почнал да го пълни с любов от към задника. Събужда се Джон Тери и го пита: - Защо го правиш бе? - а бай Ганьо му отговорил: - Помпя топките щото са меки. - Днес не ми валви... - Защо? Какво се е случило? - Пловалих се на конкулс за телевизионен говолитвл. - И защо? - Казаха ми че съм плешив... - Докторе, реших да стана вегетарианец. - Но защо? - В плод-зеленчука все още ми дават на кредит, но в месарския вече е изключено!