Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
iPhone - най-умния телефон! При него е най-висок процента на собствениците, които са значително по-глупави от телефона си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Двама приятели се хвалили. Единият казал: - Моето куче е много умно - чете вестници, книги... А пък другия: - Да, знам. Моето куче вчера ми каза.
Животни
03.10.2017
3,141 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събират се няколко пияници да пият. Почват да приготвят масата и казват на единия: - Я ти налей пиенето. - Не мога, треперят ми ръцете, ще го разлея всичкото. - Тогава поне нарежи мезето. - Не мога, ще се порежа. - А какво можеш да направиш тогава? - Ще посоля салатата.
В един парк на пейка седят гражданин и полицай. По едно време гражданинът извикал: - Ай, тяхната мамица… - Какво си се разпсувал на обществено място, бе? - срязал го полицаят. - Как какво - пейката е прясно боядисана! - Ай, тяхната мамица…
Най-кратката и прекрасна приказка: Живял някога един принц, който веднъж попитал прекрасна принцеса: "Ще се омъжиш ли за мен?" И тя отговорила: "Не!!" И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пиeл много бира, напивал се зверски, гледал футбол с приятели, и разхвърлял чорапи из двореца, и не свалял седалката в тоалетната, и чукал слугини, приятелки и съседки, и пял под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се уригвал, и си драпал топките. Край!
В ГЕРБ уж имало само един агент на ДС, а Бойко Борисов не може да го изгони, защото от ДС не му разрешавали и затова ББ гарантира лично за него... (и за Минко Герджиков - зам.кмет още от времето на Софиянски също не му разрешиха)
Във Венеция ако пресечеш улицата на червено, то ти взимат за един месец плавниците.