Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителката пита Иванчо: — Иване, имаше за задача да зарадваш два пъти някой. Ти кого зарадва и как? — Отидох на гости на баба – тя много се зарадва. В неделя си тръгнах – тогава тя се зарадва още повече!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Как е думата "мъдрец" в женски род? А "стратег"? А "тактик"? А "мислител"? А "господ"?
Бисери
03.10.2017
4,277 прегледа
Следващ →
Още вицове
Професор по психология обяснява: - Най- добрият начин да изкарате едно момиче от депресия е да я целунете. Глас от залата: - Това ми харесва! Професоре, а можете ли да ми кажете как да я докараме до състояние на депресия?
В магазина. Клиент към продавачката: - Дайте ми 200 грама салам. Отрежете 100 грама отляво и 100 грама отдясно. Продавачката го погледнала и казала: - Вие сте милиционер! - Да, как се сетихте? - По униформата.
"Съгласна ли си да му събираш чорапите от пода, да го посрещаш в петък пиян на талпа посред нощите, да го пускаш за риба с пренощуване, да гледаш с него футбол, да търпиш приятелите му и да носиш цялото домакинство на гърба си?... Съгласен ли си - да й даваш цялата си заплата, да помниш всички дати, редовно да й подаряваш цветя, да обичаш тъщата, да не пиеш, да не гуляеш и ежедневно да изпълняваш съпружеския си дълг?; - Така трябва да се пита! А не, - "в мъка и в радост...", да мрънкат всякакви глупости!
Чух в една реклама, че в котешката храна има над 80 процента месо. Ихааа, това е доста повече отколкото в саламите и кренвиршите! Завиждам им…
Син пита баща си: - А как разговарят змиите? Бащата поглежда тъщата: - Защо мълчиш? Детето се интересува!